XG-SFP-SR-MM850 купити в Києві
0
0
0

Оптический модуль SFP+ Ruijie XG-SFP-SR-MM850

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ruijie
  • Код товару: 163683
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$69.71
Основні характеристики
Всі характеристики
Довжина хвилі: 850 nm
Макс. пропускна здатність: 10 Гбит/с
Метод роботи: SFP LC
Відстань передачі: 300 м
Ruijie XG-SFP-SR-MM850 - оптический модуль форм-фактора SFP+ с разъемом LC. Обеспечивает передачу данных на скорости до 10 Гбит/с при длине волны 850 nm. Предназначен для работы с многомодовым оптическим волокном на расстоянии до 300 м.

Теги: Оптический, модуль, SFP

Характеристики
Характеристики
Довжина хвилі 850 nm
Макс. пропускна здатність 10 Гбит/с
Метод роботи SFP LC
Відстань передачі 300 м
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!