Придбати Безконтактна картка Mifаre брелок (05-005) в Україні
0
0
0

Безконтактна картка Mifаre брелок (05-005)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Mifаre
  • Код товару: 135873
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 23 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Mifаre
Модель: брелок
Артикул: 05-005
Тип ключа: карта
Формат ключа: Em-Marine

Безконтактна картка EM-Marine ISO - пластикова карта товщиною 0,76 мм, яка працює на відстані до 10 см від пристрою зчитування (кардрідер), найбільш поширена і проста в застосуванні на ринку України.

На відміну від безконтактних карт Mifare, карта EM-Marine несе в собі тільки UID (УІД) - унікальний ідентифікатор, не маючи додаткової пам'яті, яку можна перезаписувати.

Безконтактну картку EM-Marine 0,8 мм відрізняє від EM-Marine 1,8 мм Clamshell те, що її можна випускати додатково з магнітною смугою, номером, полем для підпису власника картки. Тонкі карти більш зручні для зберігання в портмоне або гаманці, тим більше що RFID стандарт EM-Marine дозволяє зчитувати інформацію до 10 см від пристрою зчитування.

Поверхня карти зроблена з полівінілхлориду і захищена тонким шаром ламінації, завдяки чому на обидві її сторони з легкістю наносяться високоякісні зображення. Також для підвищення візуального захисту та швидкості ідентифікації автентичності мапи, на неї можна наносити додаткові захисні засоби - голограму, УФ-фарбу або логотип компанії.

ПРИЗНАЧЕННЯ БЕЗКОНТАКТНОЇ КАРТИ EM-MARINE ISO:
  • організація перепуску в приміщення (лікарні, інститути, школи, готелі, санаторії, державні установи) та місця відпочинку (готелі, атракціони), на автоматичні парковки і стоянки;
  • ключі для систем обліку і контролю доступу (СКУД);
  • облік маршруту переміщення працівників (менеджерів, водіїв, торгових представників тощо);
  • здійснення перепуску в приміщення контролю доступу та обліку робочого часу в комерційних організаціях і промислових об'єктах.

Безконтактна картка EM-Marine ISO також сумісна зі СКУД: STOP-net, ITV U-prox, Iron Logic, Golden Gate, Fortnet.

Карта EM-Marine містять індивідуальний код без можливості перезапису, довжиною до 64 біт, який зчитує і ідентифікує зчитувач.

ПРИНЦИП РОБОТИ:

Картки Em-Marine відносяться до класу пасивних пристроїв і не мають вбудованого джерела живлення, кількість циклів їх зчитування не обмежена, що значно збільшує їх зносостійкість і термін служби, з тієї ж причини картка TK4100 ISO не випромінює постійний електромагнітний сигнал і не робить негативного впливу на здоров'я людей і тварин.

Механізм розпізнавання картки Em-Marine TK4100 ISO зчитувачем і зчитування коду картки базується на безконтактній технології, що отримала назву Proximity. Усередині будь-якої пасивної проксі-карти розміщено електронну мікросхему, що складається з конденсатора, котушки індуктивності (антени) і інтегральної схеми (чіпа), в пам'яті якої зберігається унікальний ідентифікаційний код. Proximity зчитувач постійно випромінює радіосигнал на частоті 125 кГц. Потрапляючи в зону дії цього радіосигналу proximity карта активізується і посилає сигнал у відповідь, який містить її унікальний ідентифікаційний код.

Теги: Безконтактна, картка, Mifаre, брелок, 05005

Характеристики
Безпека>Системи контролю доступу>Карти, брелоки
Виробник Mifаre
Модель брелок
Артикул 05-005
Тип ключа карта
Формат ключа Em-Marine
Товщина карти 0.8 мм
Робоча частота 125 КГц
Можливість нанесення друку так
Живлення пасивне
Колір білий
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Матеріал корпуса PVC
Технологія RFID
Діапазон робочих температур -30°C - +70°C
Габаритні розміри 86 х 54 х 0.8 мм
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!