Передача сигналу
0
0
0

Передача сигналу

Код товару: 103191
0
DH-PFT3960 - корисний двонаправлений модуль, метою якого є об'єднання далеко розташованих пристроїв у загальну локальну мережу. Відрізняється простим монтажем через LC-порти та автономною роботою. Оптичний SFP-передавач має високу пропускну здатність..
1 482 грн.
Без ПДВ: 1 482 грн.
Код товару: 102551
0
Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб/с.); Довжина хвилі: 1310/1550nm; Швидкість передачі: 1.25Гб/с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX...
1 178 грн.
Без ПДВ: 1 178 грн.
Код товару: 103192
0
DH-PFT3970 - далекодіючий оптичний модуль для встановлення локального з'єднання на значних відстанях. Володіє високою пропускною спроможністю, а також можливістю двоспрямованої передачі. Швидкість потоку може досягати 1,25Гб/c, що дає змогу встановит..
2 166 грн.
Без ПДВ: 2 166 грн.
Код товару: 102552
0
Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб/с.); Довжина хвилі: 1550/1310nm. Швидкість передачі: 1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX...
1 178 грн.
Без ПДВ: 1 178 грн.
Код товару: 102661
0
Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10Гбіт/с; Довжина хвилі: TX 1310 нм; Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модулем RX...
3 116 грн.
Без ПДВ: 3 116 грн.
Код товару: 103233
0
Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що містить SFP-10G-20KM-TX (1270/1330nm) і SFP-10G-20KM-RX (1330/1270nm). Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Відстань передачі: 20 км...
16 150 грн.
Без ПДВ: 16 150 грн.
Код товару: 102660
0
Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що містить SFP-155M-20KM-TX (1310/1550nm) і SFP-155M-20KM-RX (1550/1310nm). Швидкість передачі: 155Мбіт/с; Відстань передавання: 20 км...
1 444 грн.
Без ПДВ: 1 444 грн.
Код товару: 102553
0
Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб/с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20Км...
570 грн.
Без ПДВ: 570 грн.
Код товару: 102305
0
DH-LR1002-1ET - надійний і якісний приймально-передавач, здатний конвертувати сигнал. Підключається між камерою і реєстратором, перетворюючи в інтерфейс RJ45 трафік, що йде по інтерфейсу BNC. Конвертер являє собою промисловий аксесуар із міцного плас..
1 254 грн.
Без ПДВ: 1 254 грн.
Код товару: 102301
0
Конвертер сигналу (передавач), забезпечує передачу аналогового або IP-сигналу по коаксіальному кабелю. Відстань до 500 м. Вхід: BNC, Вихід: RJ45/BNC; Живлення: DC 12В/5Вт; 80x96x27 мм..
4 038 грн.
Без ПДВ: 4 038 грн.
Код товару: 103074
0
Приймач (LR1002-1EC). Призначений для перетворення сигналу з інтерфейсу RJ45 в інтерфейс BNC, підтримує передавання живлення на великі відстані коаксіальним кабелем...
1 254 грн.
Без ПДВ: 1 254 грн.
Код товару: 102302
0
Конвертер сигналу (приймач), забезпечує приймання аналогового або IP сигналу по коаксіальному кабелю. Відстань до 500 м. Вхід: BNC, Вихід: RJ45/BNC; Живлення: DC 12В/5Вт; 80x96x27 мм..
4 038 грн.
Без ПДВ: 4 038 грн.
Код товару: 102303
0
Конвертер сигналу (передавач) c PoE, забезпечує передачу аналогового або IP сигналу по коаксіальному кабелю. Відстань до 500 м. Вхід: BNC, Вихід: RJ45/BNC; Живлення: DC 12В/5Вт; 80x96x27 мм..
6 086 грн.
Без ПДВ: 6 086 грн.
Код товару: 102554
0
1.25Гб/с SFP модуль із роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб/с, відстань передачі 100 м...
1 216 грн.
Без ПДВ: 1 216 грн.
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!