Придбати Файєрвол Cisco ASA5516-FPWR-K8 в Україні
0
0
0

Файєрвол Cisco ASA5516-FPWR-K8

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Cisco
  • Код товару: 153997
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 301 039 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Cisco
Модель: ASA5516-FPWR-K8
Артикул: ASA5516-FPWR-K8
Кільксть WAN портів: 1x10/100TX/1000TX
Кільксть LAN портів: 8x10/100TX/1000TX

Файрвол Cisco ASA5516-FPWR-K8 - багатофункціональний міжмережевий екран нового покоління (NGFW), призначений для розширеного захисту від новітніх загроз і шкідливих програм. Брандмауер Cisco ASA5516-FPWR-K8 з сервісами FirePOWER забезпечує інтегрований захист від загроз протягом усього процесу атаки - перед її початком, під час атаки і після її завершення - шляхом об'єднання в одному пристрої можливостей брандмауера Cisco ASA5516-FPWR-K8 і кращих в галузі функцій захисту від загроз і шкідливих програм Sourcefire. Це рішення значно розширює можливості міжмережевих екранів нового покоління і перевершує інші сучасні міжмережеві екрани. Cisco ASA5516-FPWR-K8 з сервісами FirePOWER забезпечує масштабованість і контекст, необхідні для захисту мереж як підприємств малого і середнього бізнесу, так і корпорацій і центрів обробки даних, в одному рішенні NGFW. Чудова багаторівневий захист. Для захисту від загроз нового покоління рішення Cisco ASA5516-FPWR-K8 з сервісами FirePOWER надає широкий набір функцій і багатофункціональні пристрої захисту. Воно забезпечує комплексний захист від відомих і нових загроз, включаючи захист від цільових атак і поширення шкідливого ПЗ. Cisco ASA - це найбільш поширений в світі міжмережевий екран корпоративного класу з контролем стану.

Cisco ASA5506-K8 з сервісами FirePOWER пропонує повний набір функцій. Функції віддаленого доступу до мереж VPN і розширеної кластеризацией, що забезпечує швидкий і безпечний доступ і високу надійність систем для безперервності бізнесу. Функція детального моніторингу та контролю додатків (AVC) підтримує більше 3000 елементів управління на рівні додатків, які в разі ризику можуть активувати встановлені політики виявлення загроз в системі захисту від вторгнень (IPS), що дозволяє значно підвищити ефективність захисту. Ведучий в галузі міжмережевий екран Cisco ASA з системою запобігання вторгнень нового покоління FirePOWER (NGIPS) значно підвищує ефективність захисту від загроз і надає повну контекстуальную інформацію про користувачів, інфраструктурі, додатках і вмісті, що дозволяє вчасно виявляти багатовекторні загрози і автоматизувати процес захисту. Фільтрація URL-адрес по репутації і категоріям забезпечує комплексне оповіщення та контроль над підозрілим веб-трафіком, а також застосування політик для сотень мільйонів URL-адрес в більш ніж 80 категоріях. Удосконалена система захисту від шкідливого ПО забезпечує високу ефективність виявлення вторгнень, низьку вартість володіння і оптимальний рівень захисту, дозволяючи швидко виявляти, аналізувати і намагатися запобігти розповсюдженню шкідливого ПО і виникаючих загроз, які можуть бути пропущені на інших рівнях захисту.

Неперевершена прозорість мережі. Управління фаєрволом Cisco ASA з сервісами FirePOWER здійснюється централізовано з консолі управління Cisco FireSIGHT Management Center. Cisco FireSIGHT надає службам безпеки повний контроль всіх дій в мережі. Це поширюється на користувачів, пристрої, обмін даними між віртуальними машинами, уразливості, загрози, клієнтські програми, файли і веб-сайти. Комплексні коефіцієнти компрометації (IoC) дозволяють зіставити детальну інформацію про події в мережі і на кінцевих пристроях і виявити зараження. Інструменти управління корпоративного класу Cisco допомагають адміністраторам спростити системи, підвищити прозорість мережі і забезпечити повний контроль міжмережевих екранів нового покоління. Крім того, Cisco FireSIGHT Management Center надає відомості про рух шкідливих файлів, що допомагає визначити джерело і масштаб зараження для його швидкого усунення.

Теги: Файєрвол, Cisco, ASA5516FPWRK8

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Файрволи
Виробник Cisco
Модель ASA5516-FPWR-K8
Артикул ASA5516-FPWR-K8
Кільксть WAN портів 1x10/100TX/1000TX
Кільксть LAN портів 8x10/100TX/1000TX
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!