Придбати Файєрвол D-Link DFL-870 в Україні
0
0
0

Файєрвол D-Link DFL-870

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 154006
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 35 616 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DFL-870
Артикул: DFL-870
Кільксть WAN портів: 6x10/100TX/1000TX
Кільксть LAN портів: 6x10/100TX/1000TX
Файрвол D-Link DFL-870
Міжмережевий екран нового покоління NetDefend UTM DFL-870 являє собою високопродуктивне рішення, що забезпечує всебічний захист мереж підприємств від різноманітних загроз, таких як вірусні атаки, несанкціонований доступ і шкідливий трафік. DFL-870 також дозволяє вирішувати завдання управління, моніторингу та обслуговування безпечної мережевої інфраструктури в розподілених корпоративних мережах. Даний міжмережевий екран оснащений шістьма налаштованим портами 10/100/1000 Мбіт / с, двома портами USB 2.0, консольним портом з роз'ємом mini-USB і виконаний в металевому корпусі з можливістю установки в 19-дюймову стійку.

 
Брандмауер рівня Enterprise
DFL-870 забезпечує повний набір розширених функцій безпеки для захисту, управління і моніторингу мережі. Дані функції включають віддалене управління, політики управління смугою пропускання, чорні / білі списки URL, політики доступу і SNMP. DFL-870 також підтримує такі функції, як повідомлення по електронній пошті, системний журнал і збір статистики в режимі реального часу, які дозволяють відстежувати стан мережі. Крім цього, застосування функцій резервування каналу WAN і балансування навантаження дозволяє забезпечити безперебійну роботу мережі і оптимізувати продуктивність системи.
 
Unified Threat Management (UTM)
DFL-870 оснащений системою виявлення і запобігання вторгнень (IDP / IPS), антивірусом, функціями фільтрації Web-вмісту та управління додатками для перевірки і захисту вмісту на сьомому рівні моделі OSI. Бази даних сервісів IPS, антивіруса і URL підтримуються в актуальному стані завдяки їх регулярного оновлення, а за рахунок апаратного прискорювача збільшується пропускна здатність сервісів. Все це забезпечує ефективний захист мережі від вторгнень, вірусів і шкідливих кодів, а також необхідні засоби управління доступом співробітників підприємства до мережі Інтернет. Компанія D-Link пропонує додаткову підписку на сервіси UTM, яка забезпечить актуальність баз даних брандмауера.
 
Надійна система запобігання вторгнень
DFL-870 забезпечує високоефективне запобігання відомих атак і атак zero-day на основі технології компонентних сигнатур IPS. База даних IPS містить інформацію про атаки і вторгнення, зібрану на публічних сайтах (наприклад, National Vulnerability Database і Bugtrax). DFL-870 постійно створює і оптимізує за допомогою D-Link Auto-Signature Sensor System сигнатури NetDefend, які забезпечують високу точність виявлення при мінімальній кількості помилкових спрацьовувань.
 
Фільтрація Web-вмісту
Фільтрація Web-вмісту допомагає адміністраторам управляти доступом співробітників до мережі Інтернет і відстежувати їх активність в мережі. DFL-870 підтримує декілька серверів глобальних індексів з мільйонами URL-адрес і надходять в режимі реального часу даними про Web-сайтах, що сприяє збільшенню продуктивності і забезпечення максимальної доступності сервісу. В даному межсетевом екрані використовується деталізована настройка політик, а також застосовуються чорні / білі списки, які дозволяють заборонити або дозволити доступ до Web-сайтів певного типу для користувачів, інтерфейсів і IP-мереж. DFL-870 також дозволяє обходити потенційно небезпечні об'єкти, такі як Java-аплети, об'єкти JavaScript, VBScript, ActiveX і файли cookie, аналізуючи HTTP / HTTPS-трафік. Підтримка механізму SafeSearch Enforcement3 дозволяє міжмережевий екран виключити неприйнятне вміст з результатів, що видаються пошуковою системою, в тому випадку якщо кінцевий користувач не використовує режим безпечного пошуку при виконанні запиту.
 
Управління додатками
Використання функції управління додатками дозволяє міжмережевий екран пропускати трафік тільки певного типу для заданих додатків і підвищити, таким чином, безпеку мережі. Завдяки цій функції DFL-870 формує трафік, пріорітізіруя його або застосовуючи відповідні політики, і більш ефективно управляє пропускною здатністю. Використовуючи функцію інспектування пакетів і базу даних сигнатур додатків на основі шаблонів, DFL-870 дозволяє контролювати користувальницький контент.
 
Продуктивність VPN
DFL-870 оснащений вбудованим клієнтом і сервером VPN і підтримує протоколи IPSec, PPTP, L2TP і SSL4, що дозволяє здійснювати підключення віддалених користувачів і філій до головного офісу через зашифровані віртуальні канали. Завдяки підтримці апаратних модулів VPN межсетвой екран дозволяє управляти великою кількістю конфігурацій VPN.
 
Потокове сканування вірусів
DFL-870 дозволяє виконувати потокове антивірусне сканування файлів будь-якого розміру з використанням сигнатур від Kaspersky Labs без збереження вхідних файлів в кеш. Даний метод сканування не тільки збільшує продуктивність перевірки, а й скорочує так звані «вузькі місця» в мережі.

Теги: Файєрвол, DLink, DFL870

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Файрволи
Виробник D-Link
Модель DFL-870
Артикул DFL-870
Кільксть WAN портів 6x10/100TX/1000TX
Кільксть LAN портів 6x10/100TX/1000TX
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 12
USB 2 x 2.0 Ports
Розміри (H x W x D) 278 x 183 x 44 мм
Вага 1.7 кг
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!