Придбати Файєрвол ZyXel USG20-VPN-RU0101F в Україні
0
0
0

Файєрвол ZyXel USG20-VPN-RU0101F

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: ZyXel
  • Код товару: 154011
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 7 223 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: ZyXel
Модель: USG20-VPN-RU0101F
Артикул: USG20-VPN-RU0101F
Кільксть WAN портів: 2x10/100TX/1000TX
Кільксть LAN портів: 4x10/100TX/1000TX

Файрвол ZyXel USG20-VPN-RU0101F - надійний віддалений доступ для малого бізнесу і філій.

Безпечне і більш надійне з'єднання VPN. Сучасні потужні процесори істотно розширюють можливості зловмисників дешифрувати тунелі VPN. Такі успадковані механізми шифрування, як Message Digest 5 (MD5) і Secure Hash Algorithm 1 (SHA-1), вже не гарантують безпеку з'єднань із зовнішнім світом. Завдяки підтримці більш досконалого шифрування Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) міжмережевий екран VPN Firewall забезпечує кращу в своєму класі захист з'єднань VPN для забезпечення максимальної безпеки каналів зв'язку бізнесу.

Повна лінійка Zyxel VPN Firewall забезпечує надійні безперервні сервіси VPN з підтримкою dual-WAN failover and fallback. Завдяки використанню двох з'єднань WAN, з яких одна є основною, а друга резервної, в разі збою основного Zyxel VPN Firewall автоматично перемикається на резервне, а після відновлення основного з'єднання автоматично перемикається назад на це з'єднання.

Віддалений доступ без конфігурації. Віртуальні приватні мережі Virtual Private Network (VPN) - це безпечне і зручне рішення для компанії, яка хоче безпечно і зручно організувати доступ до своїх ресурсів для партнерів, замовників і співробітників, які перебувають поза офісом. Однак для конфігурації типового рішення VPN зазвичай потрібне спеціальне навчання адміністратора мережі, що істотно погіршує ефективність і зручність VPN. У Zyxel VPN Firewall використовується Easy VPN для автоматичного надання ресурсів для настройки з'єднання client-to-site IPsec VPN.

Програма-візард з пакета клієнтського програмного забезпечення Zyxel IPsec VPN автоматично витягує файл конфігурації VPN з Zyxel VPN Firewall, після чого користувачеві для завершення налаштування IPsec VPN потрібно виконати тільки три простих кроки. Zyxel Easy VPN зменшує навантаження на адміністратора і забезпечує простий і безпечний доступ до серверів компанії, її системі електронної пошти і дата-центру для партерів, клієнтів і знаходяться поза офісом співробітників.

Швидке і безпечне оновлення мікрокода. Пошук потрібного поновлення мікрокода, а також ідентифікація версії, яка сумісна з вашим пристроєм, і її інсталяція часто перетворюються на складне завдання. Для вирішення цієї проблеми в міжмережевий екран Zyxel VPN Firewall додано новий сервіс Cloud Helper. Cloud Helper забезпечує простий пошук інформації про останню версію микрокода. Новий мікрокод стає відразу ж доступний після офіційного релізу, що гарантує його автентичність і надійність.

Прості процедури управління. Управління складними конфігураціями часто перетворюється в заплутану процедуру, на виконання якої йде багато часу. Для вирішення цієї проблеми в Zyxel USG 20-VPN передбачено спрощений режим настройки "easy mode" за допомогою GUI спеціально для користувачів з невеликих фірм і SOHO. При використанні режиму easy mode настройка конфігурації виконується за допомогою піктограм і зручною консолі, що істотно спрощує управління і моніторинг пристрою. Крім того, для зручності настройки параметрів додатків і функцій застосовуються інтегровані програми-Візард. Режим easy mode пристроїв Zyxel USG 20-VPN допомагає користувачам з невеликих фірм і SOHO з мінімальними зусиллями отримати всі переваги високошвидкісних безпечних мереж.

Різноманітні можливості Zyxel One Network. Розроблена для усунення повторно виконуваних процедур розгортання і управління мережею, Zyxel One Network спрощує конфігурування, управління та діагностику, тому власники мереж можуть більше часу приділяти своєму основному бізнесу. Zyxel One Network пропонує зручну утиліту швидкого налаштування мережі Zyxel One Network Utility (ZON Utility). Zyxel Smart Connect допомагає мережевих пристроїв Zyxel знаходити і розпізнавати один одного, що дозволяє повністю автоматизувати такі функції, як відновлення заводських налаштувань і перезавантаження, для виконання яких потрібно одне клацання миші. Zyxel One Network забезпечує чудову інтеграцію в мережу різних пристрої, в тому числі комутаторів, точок доступу і шлюзів.

OneSecurity.com забезпечує постійний захист і оновлення системи безпеки. OneSecurity надає інформативні ресурси і ноу-хау мережевої безпеки, які допомагають компаніям і їх ІТ-фахівцям компаніям забезпечити безпечну роботу мережі незважаючи на зростаюче число загроз кібербезпеки. Пошук інформації та ресурсів виконується одним клацанням миші в GUI-інтерфейсі. ІТ-фахівець може швидко і легко дізнатися про новітні загрози і потім за допомогою зручних інструкцій FAQ вжити всіх необхідних заходів для захисту від них. OneSecurity допомагає користувачам захистити свою мережу і спростити управління нашими продуктами UTM.

Теги: Файєрвол, ZyXel, USG20VPNRU0101F

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Файрволи
Виробник ZyXel
Модель USG20-VPN-RU0101F
Артикул USG20-VPN-RU0101F
Кільксть WAN портів 2x10/100TX/1000TX
Кільксть LAN портів 4x10/100TX/1000TX
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 60
USB 1
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!