Придбати Файєрвол ZyXel USG60-RU0101F в Україні
0
0
0

Файєрвол ZyXel USG60-RU0101F

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: ZyXel
  • Код товару: 154013
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 10 912 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: ZyXel
Модель: USG60-RU0101F
Артикул: USG60-RU0101F
Кільксть WAN портів: 2x10/100/1000TX
Кільксть LAN портів: 4x10/100TX/1000TX

Файрвол ZyXel USG60-RU0101F забезпечує надійний захист невеликих підприємств від шкідливих програм і заборонених додатків.

Повна безпека. Виріб реалізує багаторівневу розширену захист і ефективний контроль таких додатків Web, як Facebook, Google Apps і Netflix. Пристрій використовує різні механізми захисту від шкідливого коду, в тому числі міжмережевий екран, антивірус, анти-спам, фільтрацію контента, IDP і патруль додатків. Реалізована технологія фільтрації контента 2.0 підтримує функцію Geo IP Blocking, істотно поліпшує виявлення загроз. Тепер невеликим компаніям не страшні загрози інформаційної безпеки, за допомогою маршрутизатора вони можуть ефективно захистити себе від спаму і незаконного використання соціальних мереж, що знижують продуктивність їх персоналу.

Прості процедури управління. Управління складними конфігураціями часто перетворюється в заплутану процедуру, на виконання якої йде багато часу. Для вирішення цієї проблеми в пристрої передбачений спрощений режим настройки Еasy mode за допомогою GUI спеціально для користувачів з невеликих фірм і SOHO. При використанні даного режиму налаштування конфігурації виконується за допомогою піктограм і зручною консолі, що істотно спрощує управління і моніторинг вироби. Крім того, для зручності настройки параметрів додатків і функцій застосовуються інтегровані програми-Візард. Easy mode допомагає користувачам з невеликих фірм і SOHO з мінімальними зусиллями отримати всі переваги високошвидкісних безпечних мереж.

Швидке і безпечне оновлення микрокода. Пошук потрібного поновлення микрокода, а також ідентифікація версії, яка сумісна з маршрутизатором, її інсталяція часто перетворюються на складне завдання. Для вирішення цієї проблеми в міжмережевий екран Zyxel VPN Firewall додано новий сервіс Cloud Helper. Він забезпечує простий пошук інформації про останню версію микрокода. Новий мікрокод стає відразу ж доступний після офіційного релізу, що гарантує його автентичність і надійність.

Різноманітні можливості Zyxel One Network. Розроблена для усунення повторно виконуваних процедур розгортання і управління мережею, Zyxel One Network спрощує конфігурування, управління та діагностику, тому власники мереж можуть більше часу приділяти своєму основному бізнесу. Zyxel One Network пропонує зручну утиліту швидкого налаштування мережі Zyxel One Network Utility (ZON Utility). Zyxel Smart Connect допомагає мережевих пристроїв Zyxel знаходити і розпізнавати один одного, що дозволяє повністю автоматизувати такі функції, як відновлення заводських налаштувань і перезавантаження, для виконання яких потрібно одне клацання мишею. Zyxel One Network забезпечує чудову інтеграцію в мережу різних пристроїв, в тому числі комутаторів, точок доступу і шлюзів.

Впровадження VPN:

Філії, партнери і домашні користувачі можуть розгорнути маршрутизатор для організації з'єднань сайт-к-сайту IPSec VPN.

Філії можуть додатково розгорнути IPSec VPN HA (балансування навантаження і перемикання при відмовах) для забезпечення високої доступності з'єднання VPN.

Віддалені користувачі можуть отримати безпечний доступ до ресурсів компанії зі своїх комп'ютерів або смартфонів за допомогою SSL, IPSec і L2TP over IPSec VPN.

Розміщене в головному офісі пристрій також може організувати з'єднання IPSec VPN з Microsoft Azure для безпечного доступу до різних хмарним додаткам.

Теги: Файєрвол, ZyXel, USG60RU0101F

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Файрволи
Виробник ZyXel
Модель USG60-RU0101F
Артикул USG60-RU0101F
Кільксть WAN портів 2x10/100/1000TX
Кільксть LAN портів 4x10/100TX/1000TX
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 60
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!