Придбати Комутатор мережевий D-Link DES-2108/E/B в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий D-Link DES-2108/E/B

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 152194
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 2 453 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DES-2108/E/B
Артикул: DES-2108/E/B
Корпус: Пластиковий
Країна виробництва: Китай
Комутатор D-Link DES-2108/E/B - серії Smart є економічно ефективне рішення для малих робочих груп і забезпечує простоту налаштування і управління продуктивністю і безпекою мережі.

Комутатор D-Link DES-2108/E/B оснащений 8 портами Fast Ethernet 10/100BASE-TX для підключення робочих станцій. Він підтримує функції, важливі для додатків тих, що інтенсивно використовують смугу пропускання, наприклад, черги пріоритетів і VLAN, дозволяючи реалізувати якість сервісу QoS (Quality of Service) і безпеку не вимагаючи налаштування складних функцій мережевого управління, що зазвичай надаються в інших керованих комутаторах.

Комутатор D-Link DES-2108/E/B підтримує VLAN, дозволяючи підвищити безпеку мережі і ефективність використання смуги пропускання шляхом виділення широкомовних доменів і обмеження внутрішньогрупового трафіку в межах свого сегменту. Для сегментації мережі підтримувальні VLAN робочі станції і сервери, які підключені до комутатора, можна згрупувати в різні віртуальні локальні мережі (Virtual LAN, VLAN).

Комутатор підтримує зеркалирование портів для моніторингу мережевого трафіку. Адміністратор мережі може використовувати цю функцію як інструмент діагностики або відладки, особливо при відбитті атаки. Зеркалирование портів дозволяє відстежувати продуктивність комутатора і при необхідності змінювати її.

Теги: Комутатор, мережевий, DLink, DES2108EB

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник D-Link
Модель DES-2108/E/B
Артикул DES-2108/E/B
Корпус Пластиковий
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Кількість 1000TX портів 8x10/100TX
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!