Придбати Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 152454
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 2 898 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DGS-1024D
Артикул: DGS-1024D
Корпус: Металевий
Країна виробництва: Тайвань
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024D з 24 портами забезпечує високу швидкість даних на кожному порту Gigabit Ethernet. Якщо до мережі підключаються пристрої, що працюють на меншій швидкості і підтримують стандарти Ethernet, Fast Ethernet або Gigabit Ethernet, то комутатор автоматично вибере для них потрібну швидкість з'єднання. 

Інноваційний дизайн
Комутатор DGS-1024D виконаний в компактному металевому корпусі. Завдяки компактному розміру і пасивній системі охолодження забезпечує безшумну роботу, комутатор DGS-1024D є вигідним придбанням. 

Економія електроенергії
Некерований гігабітний комутатор з 24 портами забезпечує автоматичне збереження електроенергії кількома способами. Якщо на портах немає з'єднання, живлення відключається автоматично, що дозволяє істотно скоротити витрату електроенергії за рахунок портів, які не мають фізичного підключення, або портів, приєднаних до вимкнених пристроїв. Крім того, комутатор визначає довжину підключеного кабелю і вибирає відповідний режим живлення, не знижуючи при цьому мережеву продуктивність.

Технологія Green Ethernet
Некерований гігабітний комутатор DGS-1024D з 24 портами підтримує технологію D-Link Green Ethernet, забезпечуючи економію електроенергії та збільшення терміну експлуатації пристрою без впливу на продуктивність і функціональні характеристики. Дані комутатори, не роблять негативного впливу на навколишнє середовище, відповідають директиві RoHS.

Теги: Комутатор, мережевий, DLink, DGS1024D

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник D-Link
Модель DGS-1024D
Артикул DGS-1024D
Корпус Металевий
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 12
Кількість WAN портів 24
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!