Придбати Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-18 в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-18

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 152443
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 4 718 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DGS-1100-18
Артикул: DGS-1100-18
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 12

Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-18 від компанії D-Link, являє собою недороге рішення для класу SOHO і підприємств малого та середнього бізнесу, а також для організації мережі підприємств, наприклад, для філій і приміщень для ділових зустрічей, де потрібна проста управління. Комутатор відповідає стандарту IEEE802.3az Energy Efficient Ethernet , споживаючи менше електроенергії при невеликому обсязі трафіку. Установка пристроїв EEE забезпечує підприємствам малого та середнього бізнесу економію коштів, скорочуючи витрати, пов'язані з покупкою устаткування для охолодження. DGS-1100-18 підтримує технологію D-Link Green, що забезпечує автоматичне скорочення енергоспоживання. Якщо автоматично визначається довжина підключеного кабелю менше 20 метрів, комутатор зменшує споживання електроенергії. Крім цього, комутатор визначає статус з'єднання на кожному порту і забезпечує автоматичне відключення живлення неактивних портів. Модель підтримує управління за допомогою утиліти D-Link Network Assistant або через веб-інтерфейс. Користувачеві доступна розширена конфігурація та основні установки виявлених пристроїв, наприклад, зміна пароля та оновлення програмного забезпечення. Зручний графічний веб-інтерфейс надає мережевим адміністраторам можливість віддаленого управління мережею на рівні портів.

Комутатор підтримує технологію Surveillance VLAN для організації відеоспостереження. Surveillance VLAN призначає відео-трафіку високий пріоритет і окремий VLAN, забезпечуючи високоякісне відеоспостереження і передачу даних через один комутатор DGS-1100-18, скорочуючи, таким чином, витрати, пов'язані з придбанням додаткового обладнання. Крім того, функція управління смугою пропускання дозволяє зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності, або забезпечити їм максимальний пріоритет.

Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-18 підтримує розширені функції безпеки, такі як Static MAC, захист від шторму і IGMP Snooping. Функція Static MAC дозволяє створити «білий» список адрес MAC-, дозволяє доступ тільки авторизованим пристроям. Функція Захисту від шторму необхідна для обмеження до заданого порогу широкомовного, многоадресного чи невідомого одноадресна трафіку. Комутатор блокує або відкидає пакети, які потрапляють під дію цього обмеження, тому що велика кількість такого трафіку може призвести до перевантаження мережі. Функція IGMP Snooping дозволяє скоротити кількість багатоадресного трафіку і збільшити продуктивність мережі. Комутатор підтримує функцію Loopback Detection і діагностику кабелю, що дозволяє мережевим адміністраторам швидко і легко знаходити і усувати проблеми в мережі. Функція Loopback Detection використовується для виявлення петель і автоматичного відключення порту, на якому виявлено петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення типів мідних кабелів, а також типу несправності кабелю.

Теги: Комутатор, мережевий, DLink, DGS110018

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник D-Link
Модель DGS-1100-18
Артикул DGS-1100-18
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 12
Кількість 1000TX портів 16x10/100/1000TX
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!