Придбати Комутатор мережевий D-Link DGS-3000-24TC в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий D-Link DGS-3000-24TC

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 152357
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 12 269 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DGS-3000-24TC
Артикул: DGS-3000-24TC
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Комутатор мережевий D-Link DGS-3000-24TC -це комутатор, який призначений для використання в мережах Metro Ethernet. Передбачений в DGS-3000-24TC порт Alarm дозволяє підключити зовнішні сигнальні пристрої для виявлення потенційних загроз. Всі Ethernet-порти комутатора серії DGS-3000 оснащені вбудованим захистом від статичної електрики до 6 кВ, що дозволяє захистити пристрій від стрибків напруги, особливо якщо кабелі Ethernet розташовані на відкритому просторі або в старих будівлях. На випадок перебоїв з електропостачанням у комутаторах передбачений додатковий роз'єм для підключення резервного джерела живлення DPS-200 або джерела живлення постійного струму з напругою 12 Ст. Для забезпечення відмовостійкості Ethernet-каналів у пристрої реалізована підтримка протоколів 802.1D Spanning Tree (STP), 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) і 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP), застосування яких дозволяє автоматично резервувати маршрути передачі даних. Використання даного функціоналу забезпечує передачу і прийом кадрів навіть при виникненні збоїв в мережі. Комутатор також підтримує технологію Ethernet Ring Protection Switching (ERPS, ITU-T G.8032), завдяки якій час відновлення роботи кільця після збою не перевищує 50 мс.

В комутаторі мережевомуD-Link DGS-3000-24TC реалізований широкий набір функцій багатоадресної розсилки рівня 2, включаючи IGMP/MLD Snooping, Fast Leave і фільтрацію. Застосування функцій IGMP/MLD Snooping на основі хоста забезпечує підключення декількох IPTV-передплатників до одного мережного інтерфейсу. При використанні функції ISM VLAN передача багатоадресного трафіку здійснюється в окремій VLAN, що сприяє ефективному витрачанню смуги пропускання. Профілі ISM VLAN дозволяють користувачам швидко і легко призначити або замінити попередньо встановлені налаштування для портів передплатників багатоадресної розсилки. Комутатор мережевий D-Link DGS-3000-24TC підтримує розширений функціонал QoS (Quality of Service) для надання якісного сервісу Triple Play. Класифікація пакетів здійснюється на основі різних полів заголовка або обумовленого користувачем вмісту пакету, забезпечуючи можливість пріоритизації трафіку. Реалізована в комутаторах підтримка розширеного функціоналу OAM (Operation, Administration and Management) дозволяє значно спростити обслуговування, пошук та усунення несправностей.

Функцію діагностики кабелю можна віддалено контролювати стан Ethernet-кабелю і визначати місце виникнення несправності, що дозволить провайдера знизити витрати на обслуговування обладнання. Функція Connectivity Fault Management (CFM, IEEE 802.1ag) призначена для контролю, пошуку та усунення несправностей у End-To-End Ethernet-мережах, надаючи провайдерам можливість виконувати перевірку з'єднання, ізолювати проблемні сегменти мережі і ідентифікувати користувачів таких сегментів. У комутаторах серії DGS-3000 передбачений розширений функціонал аутентифікації користувача/пристрої, включаючи 802.1X, управління доступом на основі Web-інтерфейсу (WAC)2 і MAC-адрес (MAC). Функції WAC2 і MAC дозволяють мережевим адміністраторам проводити аутентифікацію користувача/пристрої і управляти безпекою мережі без необхідності установки клієнтського програмного забезпечення, що дуже важливо, у разі якщо установка на обладнанні клієнта неможлива.Також комутатор мережевий D-Link DGS-3000-24TC підтримує функціонал Compound Authentication2, надаючи мережевим адміністраторам на вибір кілька методів аутентифікації для одного пристрою. Аутентифікація на основі хоста забезпечує точне керування доступом для кожного пристрою мережі. Для інтеграції з білінговими системами і сервісами реалізована підтримка протоколів RADIUS і TACACS. Передбачена в серії DGS-3000 функція IP-MAC-Port Binding (IMPB) забезпечує сувору прив'язку за адресами і інтерфейсам, а ARP Spoofing Prevention - захист мережі від атак типу " Man-In-The-Middle і ARP Spoofing.

Теги: Комутатор, мережевий, DLink, DGS300024TC

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник D-Link
Модель DGS-3000-24TC
Артикул DGS-3000-24TC
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Кількість Uplinks портів 4x1G SFP
Кількість LAN портів 20x10/100/1000TX
Кількість WAN портів нет
Кількість PoE+ портів відсутні
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!