Придбати Комутатор мережевий D-Link DGS-3120-24PC/RI в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий D-Link DGS-3120-24PC/RI

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 152432
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 52 436 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DGS-3120-24PC/RI
Артикул: DGS-3120-24PC/RI
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 12

Комутатор мережевий D-Link DGS-3120-24PC / RI - керований комутатор c програмним забезпеченням Routed Image (RI). Серія комутаторів DGS-3120 включає в себе комутатори третього рівня, щоб забезпечити захищене підключення кінцевих користувачів до мережі великих підприємств і підприємств малого і середнього бізнесу (SMB). Комутатори забезпечують підтримку багатоадресних груп і розширені функції безпеки, що робить їх ідеальним гігабітним рішенням рівня агрегації. За замовчуванням загальний бюджет потужності - 370 Вт, який може бути збільшений до 760 Вт при використанні додаткового джерела живлення DPS-700. Комутатори підтримують CardReader для читання карт пам'яті формату SD, що дозволяє здійснювати завантаження програмного забезпечення і конфігураційних файлів безпосередньо з SD-карти, а також зберігати на неї файли системного журналу. Версія програмного забезпечення Routed Image (RI) включає підтримку DHCP-сервера, VRRP, тунелювання IPv6, RIP, OSPF, Policy-based Routing (PBR), IGMP, MLD, PIM і DVMRPv3.

Комутатори цієї серії призначені для мереж підприємств / кампусу, а також для користувачів, яким потрібен високий рівень відмовостійкості і максимальний період працездатності. Всі моделі комутаторів серії DGS-3120 підтримують підключення зовнішнього резервного джерела живлення, забезпечуючи, таким чином, безперервну працездатність. Комутатори також підтримують функції 802.1D Spanning Tree (STP), 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) і 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP), Loopback Detection (LBD) і захист від широкомовного шторму, які підвищують відмовостійкість мережі. Завдяки функції G.8032 Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) забезпечується час відновлення після збою близько 50 мс. Для розподілу навантаження та підвищення відмовостійкості при використанні декількох комутаторів серія DGS-+3120 підтримує функцію 802.3ad Link Aggregation.

Комутатори серії DGS-3120 з програмним забезпеченням Routed Image (RI) підтримують новітні функції безпеки, такі як Багаторівневі списки управління доступом (ACL), захист від шторму і IP-MAC-Port Binding (IMPB) з DHCP Snooping. Функція IP-MAC-Port Binding забезпечує прив'язку IP-адреси джерела і MAC-адреси користувача до певного номера порту на комутаторі, забороняючи тим самим користувачеві самостійно міняти мережеві настройки. Більше того, завдяки функції DHCP Snooping, комутатор автоматично визначає пари IP / MAC-адрес, виданих сервером, відстежуючи DHCP-пакети і зберігаючи їх у «білому» списку IMPB. Крім того, функція D-Link Safeguard Engine забезпечує ідентифікацію і пріоритизації пакетів, призначених для обробки CPU, для запобігання мережевих атак і захисту керуючого інтерфейсу комутатора. Комутатори підтримують такі механізми аутентифікації, як 802.1X, управління доступом на основі Web-інтерфейсу (WAC) і керування доступом на основі MAC-адрес, забезпечуючи простоту розгортання мережі.

Теги: Комутатор, мережевий, DLink, DGS312024PCRI

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник D-Link
Модель DGS-3120-24PC/RI
Артикул DGS-3120-24PC/RI
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 12
Кількість 1000TX портів 20x10/100/1000TX
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!