Придбати Комутатор мережевий DAS-3248/E/C D-Link в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий DAS-3248/E/C D-Link

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 152212
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 64 387 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DAS-3248/E/C
Артикул: DAS-3248/E/C
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
D-Link DAS-3248/E/C-48-портовий IP DSLAM c 2 комбо-портами 10/100/1000Base - T/SFP.

Завдяки мережевим uplink-интерфейсам Gigabit Ethernet (GE), IP DSLAM DAS-3248/E/C забезпечує економічно ефективне рішення для прямого підключення до IP-мереж через Інтернет-маршрутизатор або комутатор LAN.
IP DSLAM дозволяє провайдерам організувати для абонентів широкосмуговий доступ до мережі по міді з використанням існуючих телефонних ліній зв'язку. Пристрій підтримує технологію ADSL/ADSL2/ADSL2+ і розширені IP-сервіси, включаючи QoS багатоадресну розсилку і управління абонентами.

D-Link DAS-3248/E/C підтримує обмеження і фільтрацію МАС-адрес за допомогою сервісу МАС- рівня. Пристрій також підтримує одностороннє тестування лінії (методика SELT) для визначення стану лінії до підключення модему. Двостороннє тестування лінії (методика DELT) використовується в основному для перевірки лінії після установки модему. Ця функція забезпечує пошук і усунення несправностей на лініях з низькою продуктивністю. Адміністрування і управління операціями (ОАМ) виконується для забезпечення контролю проведення тестування і моніторингу. OAM loop - back використовуються для підтвердження цілісності віртуального маршруту або каналу між різними вузлами в мережі АТМ.

Web -интерфейс управління підтримує різні функції, у тому числі моніторинг статусу в реальному часі. IP DSLAM також дозволяє здійснювати моніторинг і адміністрування за допомогою системи мережевого управління Network Management System.

Теги: Комутатор, мережевий, DAS3248EC, DLink

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник D-Link
Модель DAS-3248/E/C
Артикул DAS-3248/E/C
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!