Придбати Комутатор мережевий DSA-3110 D-Link в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий DSA-3110 D-Link

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 152268
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 9 450 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DSA-3110
Артикул: DSA-3110
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Концентратор доступу по VPN D-Link DSA-3110 є системою забезпечення доступу до мережі з використанням технології VPN, яка інтелектуально керує аутентифікацією, авторизацією і обліком (Authentication, Authorization and Accounting, AAA) підключаються користувачів. Цей пристрій забезпечує мережу повним набором функцій, включаючи управління обліковими записами і видачу статистики по трафіку з використанням технології NetFlow.

Концентратор доступу D-Link DSA-3110 забезпечує зручний і безпечний спосіб надання авторизованим користувачам доступу до локальної / глобальної мережі. Система гарантує, що тільки зареєстровані користувачі зможуть використовувати ресурси мережі. Використовувана технологія доступу по VPN PPTP дозволяє надійно авторизувати користувачів і забезпечити захищене і безпечне підключення.

D-Link DSA-3110 виконує 3 основні функції - аутентифікацію, авторизацію і облік (Authentication, Authorization and Accounting (AAA)), які часто зустрічаються в багатьох мережевих сервісах. Прикладом цих сервісів є доступ в Інтернет через телефонну лінію, електронна комерція, друк через Інтернет та мобільний IP. Аутентифікація виконує перевірку ідентичності, для авторизації доступу до мережного ресурсу. Для обліку використання ресурсів видаються дані статистики підключень і відповідна інформація про трафік з метою аналізу тенденцій, планування пропускної здатності, білінгу, аудиту та розподілу витрат.

Теги: Комутатор, мережевий, DSA3110, DLink

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник D-Link
Модель DSA-3110
Артикул DSA-3110
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!