Придбати Комутатор мережевий Linksys LGS528P в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий Linksys LGS528P

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: LinkSys
  • Код товару: 152437
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 9 618 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Linksys
Модель: LGS528P
Артикул: LGS528P
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24

Керований комутатор мережевий LinkSys LGS528P з 28-ми портами Gigabit Ethernet і підтримкою PoE +, а також відповідністю рівня 2 і 3-го рівня є чудовим вибором для середнього та великого бізнесу. Ця модель комутатора, що володіє порівняно доступною ціною, забезпечує теоретичну швидкість з'єднання в 1 Гбіт / с. Завдяки цій характеристиці, користувачі можуть переглядати відео в режимі онлайн і використовувати послуги IP - телефонії у високій якості, з допустимими тимчасовими затримками. Крім того, пропускна здатність в 56 Гбіт комутатора LGS528P забезпечує одночасну швидкісну пересилку файлів, що істотно скорочує час неефективного використання мережі.

Комутатор Linksys LGS528P є пристроєм, що допускає масштабування. Це означає, що у разі розширення кабельної структури мережі, завдяки протоколу Spanning Tree Protocol і функціоналу Буря управління, Ви зможете створити цілу структуру з комутаторів, з'єднавши їх звичайним кабелем. Крім того, вбудовані порти з інтерфейсами Mini-GBIC нададуть можливості для додавання волоконно-оптичних або висхідних підключень Gigabit Ethernet.

Комутатор мережевий LinkSys LGS528P - рішення, яке надає неперевершену якість відтворення відео і голосу в режимі онлайн завдяки погодженням із SLA. Ці переваги забезпечуються за рахунок процесу відстеження мережевого трафіку IGMP, максимізує ефективність портів комутатора, за якими пересилаються медіадані. Комутатор забезпечує високий рівень захисту трафіку завдяки аутентифікації пристроїв, що підключаються і перевірці MAC-адрес. Таким чином, Ви уникнете несанкціонований доступ до приватних ресурсів мережі і попередьте мережеві атаки. Зменшіть споживання енергії шляхом відстеження обсягу трафіку і стану кожного порту без шкоди для продуктивності.

Теги: Комутатор, мережевий, Linksys, LGS528P

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник Linksys
Модель LGS528P
Артикул LGS528P
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!