Придбати Комутатор мережевий Moxa EDS-205А в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий Moxa EDS-205А

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOXA
  • Код товару: 152460
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 5 000 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Moxa
Модель: EDS-205А
Артикул: EDS-205А
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 12

Комутатор мережевий MOXA EDS-205а

Комутатори EDS-205 є найпростішими, компактними і економічними пристроями в спектрі активного комунікаційного обладнання MOXA. Володіючи всіма можливостями офісних комутаторів Ethernet, EDS-205 адаптовані для експлуатації в промислових умовах, що досягається за рахунок таких особливостей комутаторів, як безвентиляторна система охолодження, підтримка харчування промислового стандарту (12 ... 48 В змін. струму або 18 ... 30 В пост. струму), монтаж на DIN-рейку, розширений діапазон робочих температур (-10 ... + 60 ° C).

Комутатор (світч) - являє собою мережеве обладнання, основна функція якого полягає в організації локального інтернет-модуля для одиничної робочої структури. Комутатор, безсумнівно, є одним з головних омпонента локальної сітки, обумовлюючи її специфічні можливості багато в чому.

Світчі застосовуються для організації простої локальної зв'язку та мають деякі особливості роботи. Наприклад, комутатори здатні виробляти аналітичний зріз інформаційного пакету і відправляти відомості безпосередньо абоненту, а не поширювати по всім користувачам локальної мережі, як надходить концентратор.

У чому ж практичність? Навантаження, спрямована на сервер в цьому випадку, знижується, причому продуктивність зростає. Особливо важливим є факт надійності при транспортуванні даних. Передача інформації здійснюється таким чином, що для всіх учасників локальної мережі, крім адресата, інформація закрита і її неможливо дістати просто так.

Особливості роботи обладнання здійснюється на канальному режимі пристрою OSI, що забезпечує об'єднання вузлів на МАС-адресу. Окремий порт відображається по унікальному МАС-адресою. В процесі роботи комутатор фіксує в пам'яті структуру з МАС-адрес, які існують в рамках сітки.

Дана таблиця заповнюється до тих пір, поки на всі мережеві порти не надійде комплект відомостей. Потім все інтернет-порти, розташовані в межах системи отримають свої МАС-адреси. Тим самим, комплекти даних досягають одержувачів по МАС-адресами і не перенаправляються іншим користувачам мережі. А коли відбувається перезавантаження комутатора, обнуляються всі дані і перезаписувати знову.

Теги: Комутатор, мережевий, Moxa, EDS205А

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник Moxa
Модель EDS-205А
Артикул EDS-205А
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!