Придбати Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E в Україні
0
0
0

Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E

Відгуки:
(0)
  • Виробник: TP-link
  • Код товару: 110444
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ: 1 049 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: TP-Link
Модель: TL-SG105E
Артикул: TL-SG105E
Тип: smart
Форм-фактор: настільний
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E- 5-портовий гігабітний комутатор серії Easy Smart від компанії TP-Link, являє собою ідеальне рішення для заміни некерованого комутатора. Гігабітний Easy Smart-комутатор дозволяє здійснювати моніторинг мережі і стежити за станом трафіку. За допомогою функцій зеркалирования порту, виявлення петель і діагностики кабелю можна виявити і навіть локалізувати проблему підключення у вашій мережі. Адміністратори мережі можуть призначати пріоритет трафіку за допомогою функцій пріоритезації портів і IEEE 802.1P, що дозволить передавати голосової та відео-трафік без затримок і розривів з'єднання в будь-який час. Крім того, з метою посилення безпеки і продуктивності мережі комутатор підтримує VLAN на базі порту / MTU / 802.1Q. TL-SG105E є оновленою версією некерованого комутатора - пристрій здатний підвищити ефективність вашої мережі і надати безліч корисних функцій кінцевим користувачам.

Проявіть турботу про навколишнє середовище при переході на гигабитную мережу! 5-портовий гігабітний Easy Smart-комутатор TL-SG105E використовує новітню енергозберігаючу технологію, за допомогою якої ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі при менших енерговитратах. Пристрій автоматично вибирає режим харчування в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю, дозволяючи знижувати енергоспоживання вашої мережі. При виключенні комп'ютера або мережевого обладнання відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати велику кількість електроенергії. TL-SG105Е може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порту і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах.

Короткий кабель споживає менше електроенергії, але досить часто це не береться до уваги, і на нього подається однакове харчування поза завісісмості від довжини, будь то 10 чи 50 метрів. TL-SG105E аналізує довжину підключеного Ethernet-кабелю і відповідним чином змінює споживання електроенергії. Комутатор зручний у налаштуванні та управлінні. Авто-MDI / MDIX усуває необхідність використання кабелю з перехресними парами або портів uplink. Автоузгодження на кожному порту допомагає визначити швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт / с) і автоматично налаштувати відповідну швидкість передачі даних для відповідного пристрою. Завдяки компактному розміру пристрій зручно і безпечно. TL-SG105E не завантажує робочий простір і ідеально підходить для розміщення на столі або в стійці. Інформативні світлодіодні індикатори відображають робочий стан та інформують про основні несправності в реальному часі.

Основні особливості: інноваційна енергозберігаюча технологія дозволяє економити до 75% споживаної електроенергії; контроль потоку IEEE 802.3x для надійної передачі даних;
Jumbo Frame покращує передачу файлів великого розміру; ефективний моніторинг мережі за допомогою функцій зеркалирования порту, виявлення петель і діагностики кабелю; функція пріоритезації даних по порту і тегом сприяє передачі даних, чутливих до пропускної здатності, без затримок і розривів з'єднання; безліч функцій VLAN посилюють захист мережі за допомогою сегментації трафіку; IGMP Snooping для оптимізації роботи multicast-додатків; централізоване управління всіма Easy Smart комутаторами за допомогою утиліти налаштування Easy Smart.

Теги: Комутатор, мережевий, TPLink, TLSG105E

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Комутатори
Виробник TP-Link
Модель TL-SG105E
Артикул TL-SG105E
Тип smart
Форм-фактор настільний
Кількість портів 5
Порти Gigabit Ethernet
Вимоги PoE без PoE
Середовище передачі даних 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5, 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5
Метод передачі Store-and-Forward (зберігання і передача)
Можливість віддаленого управління керований
Комутаційна здатність 7.4 Mpps
Розмір таблиці МАС-адрес 8000 Кб
Автовизначення MDI/MDIX так
Відповідність мережевим стандартам IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.1p (фільтрація IGMP), IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet), IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.1D (STP)
Cертифікація CE, FCC, RoHS
Системні вимоги Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linuх
Робоча температура від 0˚ до 40˚ C
Діапазон вологості (робота) від 10% до 95% без конденсату
Температура зберігання від -40˚ до 70˚ C
Живлення 100-240 В
Кількість вентиляторів без вентилятора
Блок живлення зовнішній
Ширина 108 мм
Глибина 98 мм
Висота 25 мм
Корпус Металевий
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 24
Буфер пакетів 2 Мб
Jumbo-фрейм 16000 байт
Підтримка транспортних протоколів DDNS, TCP/IP, PPPoE, PPTP, L2TP, IGMP, LLDP, ICMP
Функції L2 і L2 + виявлення петель (Loop back detection), віддзеркалення порту, діагностика кабелю, агрегування каналів
Віртуальні мережі VLAN на базі порту/тега/МTU
Управління графічний Web-інтерфейс
Споживана потужність (максимальна) 5.46 Вт
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!