Придбати Маршрутизатор ASUS RT-AC88U в Україні
0
0
0

Маршрутизатор ASUS RT-AC88U

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: ASUS
  • Код товару: 110529
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 5 582 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: ASUS
Модель: RT-AC88U
Артикул: RT-AC88U
Режими роботи: точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор
Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 1 Гбіт/с), ac (до 1.73 Гбіт/с), ac (до 2.16 Гбіт/с), a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 600 Мбіт/с)

Маршрутизатор Wi-Fi ASUS RT-AC88U виводить можливості бездротових технологій на новий рівень. Реалізована в ньому новітня технологія NitroQAM ™ дозволяє прискорити роботу мережі Wi-Fi і всіх підключених до неї пристроїв. Крім того, даний маршрутизатор може похвалитися розширеною зоною покриття бездротової мережі, наявністю високошвидкісного порту USB, прискореної комутацією WAN-LAN, вісьмома портами Gigabit Ethernet і розширеними засобами забезпечення безпеки. Технологія NitroQAM ™ - на повній швидкості. Якщо ви хочете грати з комфортом в онлайн-ігри і мати можливість транслювати в інтернет ігрові баталії в форматі 4K / UHD, вам варто придивитися до маршрутизатора RT-AC88U з технологією NitroQAM ™ (1024-QAM), яка забезпечує загальну пропускну здатність бездротової мережі до 3167 Мбіт / с.

Безкоштовний ігровий прискорювач. Час відгуку і розкид значень часу відгуку є критично важливими параметрами, які впливають на швидкість в онлайн-іграх. Їх значення, в значній мірі, залежать від маршруту, який долають ігрові пакети в глобальній мережі між комп'ютером користувача і сервером онлайн-ігри. Рішення Gamers Private Network® (GPN®) від компанії WTFast® виконує автоматичну оптимізацію маршруту слідування ігрових пакетів, що дозволяє знизити час відгуку в грі і істотно скоротити неминучі втрати пакетів.

Сумісність з різними платформами. Швидкість роботи мережі впливає на чуйність будь-якого підключеного до неї ігрового пристрою, незалежно від платформи. ASUS RT-AC88U забезпечує високу пропускну здатність і широке покриття бездротової мережі для всіх підключених до неї ігрових пристроїв, включаючи консолі, персональні комп'ютери, мобільні пристрої *, що працюють на базі різних операційних систем: Windows®, Mac OS® і Linux. Adaptive QoS - максимальний пріоритет для ігор. Ця функція, реалізована в RT-AC88U, допоможе легко налаштувати пріоритети використання пропускної здатності інтернет-з'єднання іграми та іншими додатками. У спеціальному геймерском режимі Gamer Solo маршрутизатор виділяє онлайн-ігор повністю всю смугу пропускання, щоб гарантувати максимальну швидкість реакції в грі.

Бездротова мережа Wi-Fi для будинків будь-якого розміру

Бездротові маршрутизатори ASUS, як правило, забезпечують широке покриття мережі Wi-Fi зі стабільним сигналом в кожному куточку будинку або квартири. Однак на це впливає безліч факторів, у тому числі розташування кімнат, матеріал стін і навіть меблі. Але навіть якщо в бездротової мережі є «мертві зони» зі слабким, ненадійним або взагалі відсутнім сигналом, у компанії ASUS знайдеться рішення - це технологія AiMesh, яка дозволяє об'єднати кілька маршрутизаторів ASUS в єдину мережу Wi-Fi для всього будинку, яким би великим він не був. В рамках комірчастої мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами і «безшовний» роумінг - перехід від одного вузла до іншого здійснюється автоматично. Технологія AiMesh - розумне рішення для сучасного будинку!

Теги: Маршрутизатор, ASUS, RTAC88U

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Маршрутизатори
Виробник ASUS
Модель RT-AC88U
Артикул RT-AC88U
Режими роботи точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор
Стандарт Wi-Fi 802.11 ac (до 1 Гбіт/с), ac (до 1.73 Гбіт/с), ac (до 2.16 Гбіт/с), a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 600 Мбіт/с)
Робоча частота 2.4 ГГц, 2.4 / 5 ГГц
Тип антени незнімні
Кількість антен 4
Захист інформації WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPS, WPA-ENT
Вхідний інтерфейс 10/100/1000BASE-T Ethernet (MDI/MDIX)
Кількість LAN портів (RJ-45) 8
Підтримка транспортних протоколів PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP
Відповідність мережевим стандартам IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security), IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS])
Функції міжмережевого екрану фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, демілітаризована зона (DMZ)
Підтримка VPN так
Ширина 118 мм
Висота 33 мм
Глибина 74 мм
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 36
Додаткові порти USB
Віддалене управління WEB-інтерфейс
Також шукають гігабітний, двохдіапазонний, для квартири, для дому
Підтримка MESH так
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!