Придбати Маршрутизатор Cisco CISCO867VAE в Україні
0
0
0

Маршрутизатор Cisco CISCO867VAE

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Cisco
  • Код товару: 153494
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 13 680 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Cisco
Модель: CISCO867VAE
Артикул: CISCO867VAE
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12

Маршрутизатор Cisco CISCO867VAE
Маршрутизатор - спеціалізований мережевий комп'ютер, який має два або більше мережевих інтерфейси і пересилає пакети даних між різними сегментами мережі. Маршрутизатор може пов'язувати різнорідні мережі різних архітектур. Для прийняття рішень про пересилання пакетів використовується інформація про топологію мережі і певних правил, задані адміністратором.

Маршрутизатор Cisco CISCO867VAE з інтегрованими сервісами об'єднує WAN інтерфейси Gigabit Ethernet і VDSL2 / ADSL2 + в одному пристрої. Модель являє собою маршрутизатор початкового рівня з фіксованою конфігурацією для віддалених співробітників і Інтернет-провайдерів. Володіючи кількома WAN портами та інтегрованої архітектурою, CISCO867VAE-K9 пропонує послідовне управління при різних сценаріях розгортання. Пристрій має компактний корпус без вентилятора, відрізняється підвищеною продуктивністю і сумісно з широким рядом маршрутизаторів Cisco 860 Series.

Особливості Cisco CISCO867VAE: можливість підключення багаторівневих базових і захищених керованих пристроїв з настройками QoS. Настільне виконання для зручної установки будинку і в офісі. Інтерфейси Gigabit Ethernet і VDSL2 / ADSL2 + для різних сценаріїв розгортання. Інтегрована архітектура і гнучкі настройки. Сучасні функції xDS і підвищена продуктивність сервісів.

Теги: Маршрутизатор, Cisco, CISCO867VAE

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Маршрутизатори
Виробник Cisco
Модель CISCO867VAE
Артикул CISCO867VAE
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!