Придбати Маршрутизатор Cisco ISR4351-SEC/K9 в Україні
0
0
0

Маршрутизатор Cisco ISR4351-SEC/K9

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Cisco
  • Код товару: 153498
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 264 763 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Cisco
Модель: ISR4351-SEC/K9
Артикул: ISR4351-SEC/K9
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 60

Маршрутизатор Cisco ISR4351-SEC / K9 з багатоядерним процесором, програмним забезпеченням Cisco IOS ® XE, здатністю до масштабування і можливістю інтеграції нових послуг забезпечить висококласне обслуговування локальної мережі на рівні цілих організацій і їх філій. Це пристрій забезпечений механізмами прискореного шифрування, службами для обробки трафіків з медіаданими, а також передбачає різні варіанти підключення: T1 / E1, T3 / E3 і за допомогою портів Gigabit Ethernet.

Галузеве обслуговування. Призначений для обслуговування філій, Cisco ISR4351-SEC / K9 є повний набір служб по обробці аудіо і відео даних, забезпечення високого рівня мережевої безпеки і надання доступу до мережі для мобільних клієнтів. Завдяки модульному форм-фактору, Ви можете модернізувати і оптимізувати цей пристрій безпосередньо під Вашу мережу, розміщуючи нові модулі в спеціально призначених для цього слотах.

Підключення пристроїв. Цей маршрутизатор забезпечений 2-ма портами Gigabit Ethernet, які допускають підключення SFP-пристроїв. Крім того, Cisco ISR4351-SEC / K9 оснащений 2-ма портами з роз'ємом RJ-45 для підключення основної маси обслуговується мережевого обладнання. Також є один інтерфейс Gigabit Ethernet, службовець для управління самим маршрутизатором. Надійність передачі даних. Cisco ISR4351-SEC / K9 надає новий рівень безпеки завдяки інноваційним технологіям Cisco Secure Development Lifecycle і Cisco Trust Anchor Technology. Cisco SDL являє собою поєднання деяких процесів і правил, які в сукупності знижують ризик уразливості мережевої інфраструктури і підвищують її відмовостійкість.

Теги: Маршрутизатор, Cisco, ISR4351SECK9

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Маршрутизатори
Виробник Cisco
Модель ISR4351-SEC/K9
Артикул ISR4351-SEC/K9
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 60
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!