Придбати Маршрутизатор D-Link DIR-860L в Україні
0
0
0

Маршрутизатор D-Link DIR-860L

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 153333
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 4 570 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DIR-860L
Артикул: DIR-860L
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор
Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 900 Мбіт/c), a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с)
Дводіапазонний бездротовий гігабітний маршрутизатор Wi-Fi D-Link DIR-860L оснащений портом USB 3.0 і підтримує хмарний сервіс mydlink. Використовуючи новітню бездротову технологію, маршрутизатор забезпечує просте підключення, управління і моніторинг мережі. Завдяки підтримці хмарного сервісу mydlink і використання додатка SharePort Mobile маршрутизатор дозволяє отримати доступ до медіа-контенту і його потокове відтворення. Дводіапазонний гігабітний маршрутизатор DIR-860L дозволяє об'єднати всі комп'ютери та мобільні пристрої в єдину домашню мережу з широкосмуговим доступом в Інтернет. Одночасна робота у двох діапазонах дозволяє здійснювати потокову передачу HD-відео, здійснювати Інтернет-дзвінки та переглядати сторінки в Інтернет без затримок і з будь-якої точки Вашого будинку. Гігабітні порти Ethernet забезпечують високошвидкісне дротове підключення до 4-х комп'ютерів або інших пристроїв. Маршрутизатор підтримує хмарний сервіс mydlink, що забезпечує можливість вилученого доступу, перегляду та керування пристроями з будь-якої точки Вашого будинку. Завдяки сервісу mydlink можна переглядати інформацію про користувачів, які підключилися до маршрутизатора, змінювати налаштування, блокувати доступ певних користувачів з будь-якого комп'ютера або мобільних пристроїв на платформах iOS або Android, підключених до Інтернет. Крім того, батькам доступний перегляд і контроль сайтів, які ви відвідуєте їх дітьми.

Користувач може організувати потокову передачу медіа-файлів на декілька пристроїв або завантажити їх на пристрій для подальшого відтворення в режимі офлайн. Інтуїтивний інтерфейс забезпечує будь-якому користувачеві швидкий доступ до різних функцій і додатків, що зберігається на Вашому накопичувачі.
МаршрутизаторWi-Fi D-Link DIR-860L підтримує новітню технологію Wireless AC, забезпечує передачу даних на швидкості до 1,2 Гбіт/с1 (900AC + 300N). Крім того, підтримує одночасну роботу в двох діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц і оснащений 4 внутрішніми антенами. Робота в двох діапазонах дозволяє переглядати web-сторінки, спілкуватися з друзями і перевіряти електронну пошту, використовуючи частоту 2,4 ГГц, в той час як частота 5 ГГц може використовуватися для потокової передачі медіа-контенту, ігор у режимі онлайн або здійснення Інтернет-дзвінків. Завдяки додатку QRS (Quick Router Setup) Mobile, встановленим на мобільному пристрої під управлінням iOS або Android, можна швидко і легко виконати запуск і здійснювати віддалене управління маршрутизатором. Просто підключіть маршрутизатор, відкрийте його і виконайте кілька простих кроків для підключення без допомоги комп'ютера. Крім цього, захист мережі можна налаштувати одним натисненням кнопки WPS. Завдяки стильному дизайну, легкості у використанні і підтримки IPv6 цей маршрутизатор ідеальним рішенням для роботи в мережах сьогодні і в майбутньому.

Теги: Маршрутизатор, DLink, DIR860L

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Маршрутизатори
Виробник D-Link
Модель DIR-860L
Артикул DIR-860L
Режими роботи Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор
Стандарт Wi-Fi 802.11 ac (до 900 Мбіт/c), a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с)
Тип антени вбудовані
Кількість антен 4
Захист інформації WPA, WPA2, WPS
Вхідний інтерфейс 10/100/1000BASE-T Ethernet
Кількість LAN портів (RJ-45) 4
Підтримка транспортних протоколів PPTP, L2TP, IPSec
Відповідність мережевим стандартам IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с)
Функції міжмережевого екрану SPI, NAT
Підтримка VPN так
Ширина 192 мм
Висота 120 мм
Глибина 99 мм
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Додаткові порти USB
Віддалене управління WEB-інтерфейс
Також шукають гігабітний
Вага 348 г
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!