Придбати Мережева карта D-Link DFE-520TX в Україні
0
0
0

Мережева карта D-Link DFE-520TX

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: D-Link
  • Код товару: 110652
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 261 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: D-Link
Модель: DFE-520TX
Артикул: DFE-520TX
Кількість портів: 1x10/100TX
Інтерфейс: PCI
D-Link DFE-520TX - економічний мережевий адаптер з автоматичним визначенням швидкості 10/100 Мбіт/с, що встановлюється в ПК із слотом розширення PCI. Цей адаптер використовує однокристальну технологію і обладнаний вбудованим буфером типу "черга" забезпечуючи можливість простого підключення комп'ютера до мережі Ethernet.

Після установки адаптера в слот розширення PCI комп'ютера, він буде автоматично конфігурований BIOS комп'ютера. Працюючи в режимі 32-бітової Bus Master DFE-520TX гарантує робочим станціям високу продуктивність при роботі в мережі. Bus Master дозволяє передавати дані минувши центральний процесор, що дає можливість розвантажити його для виконання застосовних програм.

Адаптер D-Link DFE-520TX може підключатися до мережі 10BASE-T Ethernet або 100BASE-TX Fast Ethernet. Швидкість підключення 10/100Мбіт/з визначається автоматично, без якого-небудь втручання з боку користувача.

Адаптер D-Link DFE-520TX має вбудовану функцію управління потоком даних 803.2х в повнодуплексному режимі, забезпечуючи захист від втрат пакетів при їх передачі по мережі. При підключенні до комутатора, що підтримує управління потоком, адаптер, під час пікових навантажень, отримує від нього сигнали про переповнювання буфера. Після цього адаптер призупиняє передачу даних до тих пір, поки не отримає сигнал від комутатора, що він готовий до прийому даних.

Теги: Мережева, карта, DLink, DFE520TX

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві карти та адаптери
Виробник D-Link
Модель DFE-520TX
Артикул DFE-520TX
Кількість портів 1x10/100TX
Інтерфейс PCI
Наявність Boot Rom Відсутній
Протоколи CSMA/CD
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!