Придбати Мережева карта Supermicro AOC-SGP-i2 в Україні
0
0
0

Мережева карта Supermicro AOC-SGP-i2

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Supermicro
  • Код товару: 153859
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 5 486 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Supermicro
Модель: AOC-SGP-i2
Артикул: AOC-SGP-i2
Кількість портів: 2
Інтерфейс: PCI-E

Мережева карта Supermicro AOC-SGP-i2

З мережевими платами Supermicro сервери принесуть вам максимальну вигоду. Високопродуктивні Ethernet-контролери Supermicro забезпечують високу пропускну здатність, швидку передачу даних, надійність і підтримують широке розмаїття конфігурацій. Адаптери Supermicro спрощують інтеграцію в віртуалізовані серверні середовища з великим числом бізнес-додатків.

Компанія Supermicro, заснована в 1993 році є визнаним світовим лідером у проектуванні, виробництві та постачанні серверних рішень. Центральний офіс Supermicro розташовується в місті Сан Хосе (San Jose, California, USA), в знаменитій Силіконовій долині - центрі світової IT індустрії, і займає площу 45.000 кв. футів. З упором на якість і традицію бути першим на ринку, Supermicro поставляє свою продукцію в більш ніж 130 країн світу. Одним з найважливіших видів діяльності компанії є виробництво високоякісних рішень для серверів. При цьому компанія виробляє як високо функціональні продукти для комерційного використання, так і рішення для серверів початкового рівня.

Продукція Supermicro знаходиться поза конкуренцією по всіх параметрах, завдяки кращій на ринку продуктивності за прийнятними цінами, володіючи найширшим спектром рішень, які покривають їхню всі потреби самого вимогливого клієнта, найшвидшою поставки рішень на ринок.

Зазначені переваги, а також бездоганна репутація, зробили компанію Supermicro беззастережним лідером ринку серверів і робочих станцій. І, крім того, зробили платформу SuperServer кращою як для створення суперкомп'ютерних кластерів і баз даних рівня підприємства, так і критичних для бізнесу, front-end додатків.

Ще один плюс компанії Supermicro - подробиця процесу виробництва, тобто - хто, що і де виробляє. За словами віце-президента Компанії Пітера Ченга (Piter Tseng), близько 90% всієї продукції Supermicro виготовляється компанією самостійно на власних заводах. Решта 10% діляться наступним чином: 5% продукції, проводиться сторонніми компаніями, але при цьому розробляється в Supermicro і ще 5% становлять пристрої, виготовлені з використанням компонентів інших виробників.

Теги: Мережева, карта, Supermicro, AOCSGPi2

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві карти та адаптери
Виробник Supermicro
Модель AOC-SGP-i2
Артикул AOC-SGP-i2
Кількість портів 2
Інтерфейс PCI-E
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!