Придбати NAS Asustor AS-202TE в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS-202TE

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151585
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 12 834 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS-202TE
Артикул: AS-202TE
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS-202TE
Операційна система ADM компанії Asustor в поєднанні з процесором Intel дозволяє максимально ефективно використовувати можливості пристрою. Крім того, Asustor AS-202T оснащений 4 портами USB (2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0), що дає можливість одночасно підключати до 4 зовнішніх жорстких дисків для збільшення ємності сховища. Більш того, даний накопичувач оснащений портом HDMI і гніздом для навушників. Це дає можливість використовувати мережеве сховище в якості мультимедійного програвача! Накопичувач Asustor AS-202T формально готовий для установки у вітальні. Він оснащений виходом HDMI, який дозволяє використовувати мережеве сховище в якості мультимедійного програвача. Сядьте в крісло, розслабтеся і приготуйтеся зануритися в мультимедійну колекцію! Швидкість і простота доступу до файлів. Вбудований додаток "Провідник" забезпечує доступ до файлів мережевого сховища через веб-браузер. Завдяки функції переміщення файлів перетягуванням і можливості переглядати структуру каталогу, ви зможете без праці організувати свої дані. Доступ до файлів мережевого сховища тепер став простіше простого.

Резервне копіювання будь-якої інформації. Для користувачів Windows, Mac і навіть Linux компанія Asustor надає відповідні рішення для резервного копіювання та протоколи, які допоможуть створити резервні копії всіх даних користувача. У середовищі Windows. Ексклюзивна утиліта "План резервного копіювання" від Asustor дозволяє одночасно налаштовувати до 6 різних планів резервного копіювання. Можна налаштувати регулярне виконання резервного копіювання важливих даних за графіком, а також синхронізацію змінених файлів на робочому столі мережевого сховища. У середовищі Mac. Мережеве сховище Asustor підтримує резервне копіювання за допомогою Apple Time Machine і дозволяє створювати резервні копії Mac в мережевому сховище. Різні користувачі Mac можуть також безпечно створювати резервні копії своїх комп'ютерів на тому ж NAS-пристрої Asustor.

У середовищі Linux. Мережеве сховище Asustor підтримує протоколи NFS / Rsync / SAMBA і забезпечує користувачам підвищену гнучкість при налаштуванні середовища резервного копіювання.
Мережеве сховище, яке завжди з вами. Компанія Asustor пропонує різні додатки для мобільних пристроїв, які забезпечують зручний доступ до мережевого сховища в віддаленому режимі. Доступ до хмарним даними в будь-якому місці: AiData. Ви зможете переглядати всі дані в своєму мережевому сховище і навіть миттєво передавати файли з мережевого сховища друзям. Одночасний пошук і завантаження: AiDownload. Моніторинг поточних завдань завантаження в мережевому сховище. Після завершення завдань завантаження на ваш мобільний пристрій приходить push-повідомлення.

Будьте в курсі всіх подій в мережевому сховище: AiMaster. За допомогою push-повідомлень можна дізнаватися про всі дії в системі мережевого сховища і стані резервного копіювання. При відключенні мережевого сховища ви також отримаєте повідомлення від AiMaster. Пульт дистанційного керування для мультимедійного програвача мережевого сховища: AiRemote. Ваш мобільний пристрій перетворюється в пульт дистанційного керування! За допомогою мобільного пристрою медіаплеєром мережевого сховища можна управляти, не встаючи з дивана. Ваше хмара, ваш розмір. В основі мережевого сховища Asustor лежить технологія RAID, яка дозволяє об'єднати кілька жорстких дисків в один том логічного сховища і користуватися функціями зберігання і захисту даних. Крім того, мережеве сховище підтримує збільшення ємності жорсткого диска в інтерактивному режимі і дозволяє перемикатися на диски більшої ємності, зберігаючи повний доступ до всіх своїх даних.

Теги: NAS, Asustor, AS202TE

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS-202TE
Артикул AS-202TE
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!