Придбати NAS Asustor AS-609RD в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS-609RD

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151612
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 24 639 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS-609RD
Артикул: AS-609RD
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS-609RD
Більше не треба боятися випадкової втрати своїх важливих документів. Пристрої Asustor надають повний набір рішень захисту і резервного копіювання даних, щоб оберігати найбільш важливу інформацію користувача, позбавляючи його, тим самим, від занепокоєнь і труднощів. Оптимальні рішення захисту даних - багаті функції захисту даних і резервного копіювання. Використання службових програм резервного копіювання, таких як план резервного копіювання та Apple Time Machine дозволяють без праці копіювати дані з комп'ютера Windows або Mac прямо на пристрій Asustor. Пристрої мережевих сховищ Asustor також пропонують ряд різних конфігурацій RAID, що дозволяє вибрати конфігурацію, яка найбільш адекватна потребам безпеки.

Крім того, наші пристрої мережевих сховищ підтримують широкий набір варіантів двосторонньої синхронізації і резервного копіювання. Крім резервного копіювання даних в мережеве сховище, звідти можна створити їх додаткові копії на інших пристроях. Мережеві накопичувачі Asustor підтримують резервне копіювання за допомогою хмари, зовнішніх жорстких дисків, Rsync і FTP. У разі нещастя у вас буде можливість відновити свої дані з максимальною швидкістю, що допомагає уникнути збитків від їх втрати. Asustor усвідомлює, що стабільні і ефективні спільні сховища обов'язкові для віртуального середовища. Підтримка використання iSCSI і NFS забезпечує бездоганну інтеграцію з будь-якими існуючими ІТ-середовищами. Крім того, всі пристрої Asustor перевіряються на сумісність з VMware, Citrix і Hyper-V, що надає користувачеві гнучке і економічне рішення віртуального зберігання.

Як відповідальні мешканці Землі, ми намагаємося розробляти продукти, що володіють таким важливим параметром як енергоефективність, здатні забезпечити максимальне збереження електроенергії. Проектування і розробка всіх виробів Asustor NAS здійснюється на базі концепцій екологічності та мінімізації відходів. При використанні наші пристрої споживають набагато менше енергії, ніж середній комп'ютер або сервер. Більш того, завдяки розширеним функціям управління живленням досягається найбільш ефективне управління пристроєм NAS і підключеними жорсткими дисками, що одночасно зменшує витрати на електрику і продовжує термін служби жорстких дисків. Пристрої Asustor NAS дозволяють відчути всі переваги технологій хмарного зберігання даних, одночасно забезпечуючи високий стандарт безпеки. На всіх сховищах Asustor встановлена ​​служба ADM Defender (Захисник ADM), що забезпечує захист даних користувача від всіх шкідливих атак.

Мультіарендная програмна архітектур і підтримка SSL дозволяють всім користувачам виконувати доступ до своїх даних в захищеному середовищі. Розвинена система захисту для окремих загальних папок надає максимальний рівень безпеки, необхідний для найважливіших даних. Використовуючи мережеві сховища Asustor, у вас не буде приводів хвилюватися про попадання конфіденційних даних в чужі руки. Крім забезпечення безпеки даних, що зберігаються, Asustor NAS дозволяє вирішувати і питання здійснення відеоконтролю і відеореєстрації. Наше фірмове встановлене ПЗ Surveillance Center (Центр відеоспостереження) дозволяє управляти великими мережами IP-камер. Звертаючись до мережевого сховища Asustor через Інтернет, користувач може стежити за своїм будинком, офісом і будь-якими іншими важливими об'єктами. У разі в разі виникнення критичних подій, Surveillance Center негайно повідомляє користувача.

Теги: NAS, Asustor, AS609RD

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS-609RD
Артикул AS-609RD
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!