Придбати NAS Asustor AS5110T в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS5110T

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151603
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 16 795 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS5110T
Артикул: AS5110T
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS5110T - економічний файловий сервер промислового класу з 10 відсіками. Конструкція моделі AS5110T передбачає гнучку можливість апаратного розширення, дозволяє зберігати великі обсяги інформації на підприємстві, забезпечує централізований захист і зручне управління даними. 4-ядерний процесор Intel Celeron з тактовою частотою 2 ГГц і пам'ять DDR3L об'ємом 1 ГБ забезпечують високу продуктивність і енергозбереження. Володіючи швидкістю читання / запису до 112 МБ / с, серія AS51 забезпечує відмінну продуктивність, яка повністю задовольнить будь-які вимоги до зберігання даних. Також для підвищення обчислювальної потужності AS51 можна підвищити тактову частоту процесора з початкового значення 2,0 ГГц до 2,41 ГГц, що забезпечить більшу згладжена і безперебійність роботи.

Безпроблемна модернізація пам'яті. Залежно від ваших вимог, ви самі вирішуєте питання модернізації пам'яті. Пристрої AS50 / 51 забезпечують користувачам гнучкість при модернізації пам'яті, тому немає причин заздалегідь до придбання пристрою хвилюватися з приводу пам'яті. Для модернізації пам'яті просто знімається кришка мережевого сховища (використовуються 2 слота розширення пам'яті, розширити обсяг пам'яті можна до 8 ГБ). При цьому проблема поліпшення характеристик системи вирішується дуже просто, а мережеве сховище зможе одночасно виконувати більше додатків. Швидкість обміну даними в мережі і надійність збільшилася в 4 рази. Чотири вбудованих порти Ethernet в поєднанні з функцією агрегування каналів дозволяють мережевого сховища зберігати з'єднання навіть при порушенні одного з Ethernet-підключень, значно знижуючи ймовірність переривання з'єднання. Також функція агрегування каналів забезпечує підвищення швидкості передачі даних в порівнянні з одним каналом підключення, а вирівнювання навантаження автоматично розподіляє мережевий трафік по двох каналах передачі, що є оптимальним вибором для користувачів, зацікавлених в надійної високошвидкісної передачі даних.

Підключення з використанням технології введення / виводу нового покоління відкриває безмежні можливості. Професійне сховище NAS має мати широкі можливості розширення функцій. Крім 4 дисководів, в ньому є 2 порти USB 2.0, 3 порти USB 3.0 і 2 порту eSATA, за допомогою яких можна створювати сховище з потрібними вам параметрами для роботи і розваг. У пристроях AS50 / 51 основна увага приділяється гнучкості, з якою проводиться розширення ємності за рахунок більшого числа слотів розширення в порівнянні з іншими пристроями даного класу. Завдяки такій кількості слотів розширення, єдине питання в тому, як заповнити весь величезний обсяг пам'яті! Безпечна конструкція фіксатора відсіку для дисків. Для захисту від випадкового натискання користувачами на кнопку відсіку для дисків і виштовхування дисків в процесі роботи компанія ASUSTOR додала новий механізм блокування відсіку для жорстких дисків. Фіксатор має плоску головку, тому користувачам не потрібно спеціальних ключів або інструментів, щоб його розблокувати, для цього підходить звичайна викрутка з плоскою головкою. Нові відсіки для дисків можна використовувати з усіма пристроями NAS від ASUSTOR; так забезпечується додатковий рівень безпеки для додатків, яким потрібно часте перемикання жорстких дисків (наприклад, MyArchive).

Теги: NAS, Asustor, AS5110T

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS5110T
Артикул AS5110T
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!