Придбати NAS Asustor AS6208T в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS6208T

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151606
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 35 555 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS6208T
Артикул: AS6208T
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS6208T оснащена чотирьохядерним процесором Intel і чотирма високошвидкісними портами Ethernet. Це потужне сховище даних призначене спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу. AS6208T без праці виконує будь-які операції від передачі файлів до їх зберігання і резервного копіювання. Перші моделі NAS на базі новітніх процесорів Intel Celeron. Моделі лінійки AS62 оснащені новітнім двоядерним процесором Intel Celeron покоління Braswell і 4 ГБ двоканальної пам'яті. У конфігурації RAID 5 пристрої забезпечують швидкість читання порядку 398 МБ / с і швидкість запису порядку 355 МБ / с.

Апаратне шифрування. Орієнтуючись на корпоративні потреби, ASUSTOR оснастила моделі AS61 / AS62 апаратним прискорювачем шифрування, що гарантує повний захист даних з моменту їх потрапляння на NAS. Це означає, що Вам не доведеться турбуватися про те, що конфіденційна інформація потрапить до чужих рук, навіть якщо самі жорсткі диски будуть втрачені або вкрадені. Вбудований движок AES-NI забезпечує швидкість читання порядку 224.71 МБ / с і швидкість запису порядку 132.56 МБ / с для зашифрованих даних. Підключення з використанням технології введення / виводу нового покоління відкриває безмежні можливості. Професійне сховище NAS має мати широкі можливості розширення функцій. Крім 4 дисководів, в ньому є 2 порти USB 2.0, 3 порти USB 3.0 і 2 порту eSATA, за допомогою яких можна створювати сховище з потрібними вам параметрами для роботи і розваг. У пристроях AS61 / 62 основна увага приділяється гнучкості, з якою проводиться розширення ємності за рахунок більшого числа слотів розширення в порівнянні з іншими пристроями даного класу. Завдяки такій кількості слотів розширення, єдине питання в тому, як заповнити весь величезний обсяг пам'яті!

Безпроблемна модернізація пам'яті. Залежно від ваших вимог, ви самі вирішуєте питання модернізації пам'яті. Пристрої AS61 / 62 забезпечують користувачам гнучкість при модернізації пам'яті, тому немає причин заздалегідь до придбання пристрою хвилюватися з приводу пам'яті. Для модернізації пам'яті просто знімається кришка мережевого сховища (використовуються 2 слота розширення пам'яті, розширити обсяг пам'яті можна до 8 ГБ). При цьому проблема поліпшення характеристик системи вирішується дуже просто, а мережеве сховище зможе одночасно виконувати більше додатків. Швидкість і простота доступу до файлів. Вбудований додаток 'Провідник' забезпечує доступ до файлів мережевого сховища через веб-браузер. Завдяки функції переміщення файлів перетягуванням і можливості переглядати структуру каталогу, ви зможете без праці організувати свої дані. Доступ до файлів мережевого сховища тепер став простіше простого.

Знімки iSCSI LUN. Технологія ASUSTOR дозволяє створювати знімки практично моментально. Вона економить чимало часу і дискового простору, в порівнянні з традиційними технологіями резервного копіювання LUN. У разі пошкодження або втрати будь-яких файлів, інтуїтивний інтерфейс допоможе адміністраторам відновити дані в найкоротші терміни, мінімізувавши можливі проблеми. Заплановані знімки iSCSI LUN. Налаштування запланованих знімків iSCSI LUN дозволяє системі автоматично виконувати знімки в установленому порядку і в зазначених тимчасових рамках, забезпечуючи постійний захист даних LUN, без необхідності виконувати операції вручну і без шкоди для продуктивності системи.

Теги: NAS, Asustor, AS6208T

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS6208T
Артикул AS6208T
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!