Придбати NAS Asustor AS6210T в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS6210T

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151607
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 44 327 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS6210T
Артикул: AS6210T
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS6210T оснащена чотирьохядерним процесором Intel і чотирма високошвидкісними портами Ethernet. Це потужне сховище даних призначене спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу. AS6210T легко виконує будь-які операції від передачі файлів до їх зберігання і резервного копіювання. Орієнтуючись на корпоративні потреби, ASUSTOR оснастила моделі AS61 / AS62 апаратним прискорювачем шифрування, що гарантує повний захист даних з моменту їх потрапляння на NAS. Це означає, що Вам не доведеться турбуватися про те, що конфіденційна інформація потрапить до чужих рук, навіть якщо самі жорсткі диски будуть втрачені або вкрадені. Вбудований двигун AES-NI забезпечує швидкість читання порядку 224.71 МБ / с і швидкість запису порядку 132.56 МБ / с для зашифрованих даних.

Підключення з використанням технології введення / виводу нового покоління відкриває безмежні можливості. Професійне сховище NAS має мати широкі можливості розширення функцій. Крім 4 дисководів, в ньому є 2 порти USB 2.0, 3 порти USB 3.0 і 2 порту eSATA, за допомогою яких можна створювати сховище з потрібними вам параметрами для роботи і розваг. У пристроях AS61 / 62 основна увага приділяється гнучкості, з якою проводиться розширення ємності за рахунок більшого числа слотів розширення в порівнянні з іншими пристроями даного класу. Завдяки такій кількості слотів розширення, єдине питання в тому, як заповнити весь величезний обсяг пам'яті! Безпроблемна модернізація пам'яті. Залежно від ваших вимог, ви самі вирішуєте питання модернізації пам'яті. Пристрої AS61 / 62 забезпечують користувачам гнучкість при модернізації пам'яті, тому немає причин заздалегідь до придбання пристрою хвилюватися з приводу пам'яті. Для модернізації пам'яті просто знімається кришка мережевого сховища (використовуються 2 слота розширення пам'яті, розширити обсяг пам'яті можна до 8 ГБ). При цьому проблема поліпшення характеристик системи вирішується дуже просто, а мережеве сховище зможе одночасно виконувати більше додатків.

Швидкість і простота доступу до файлів. Вбудований додаток 'Провідник' забезпечує доступ до файлів мережевого сховища через веб-браузер. Завдяки функції переміщення файлів перетягуванням і можливості переглядати структуру каталогу, ви зможете без праці організувати свої дані. Доступ до файлів мережевого сховища тепер став простіше простого. Потужні пристрої серії 61/62 дарують користувачеві впевненість і спокій в разі установки системи відеоспостереження будинку або в офісі. Якщо Ви встановлюєте програму Surveillance Center з центру додатків App Central мережеве сховище миттєво перетворюється в систему цілодобового відеоспостереження високої чіткості. Surveillance Center забезпечує комплексну крос-платформену підтримку, щоб користувачі ОС Windows і Mac могли використовувати звичні веб-браузери для доступу до зображень з відеокамер. Більш того, ASUSTOR пропонує безкоштовне мобільний додаток AiSecure, за допомогою якого користувачі можуть переглядати зображення з усіх відеокамер, перебуваючи в дорозі. AiSecure дає можливість отримувати миттєві push-повідомлення від Surveillance Center, повідомляючи користувачам про останні розробки. Потужні пристрої серії AS61 / AS62 оптимально підходять для створення комплексної системи відеоспостереження для захисту особистого майна, близьких людей і бізнесу.

Теги: NAS, Asustor, AS6210T

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS6210T
Артикул AS6210T
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!