Придбати NAS Asustor AS7008T в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS7008T

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151614
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 62 261 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS7008T
Артикул: AS7008T
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS7008T
Для фахівців в області ІТ конфігурація прав доступу до файлів має велику важливість, особливо в корпоративному середовищі. Оскільки власні механізми прав доступу до файлів в системі Linux відрізняються від прав доступу в системі Windows, раніше фахівцям з ІТ доводилося створювати окремий набір дозволів для файлів, що зберігаються на NAS-серверах. При цьому кількість доступних їм варіантів конфігурації дозволів було обмежено. Щоб допомогти фахівцям з ІТ спростити їх роботу, компанія Asustor в повному обсязі інтегрувала Windows ACL в ADM. Windows ACL має набір з 13 різних параметрів настроювання прав доступу і дозволяє адміністраторам налаштовувати права доступу до окремих файлів і папок, які можуть застосовуватися для різних груп і користувачів. Дозволи Windows ACL можна налаштовувати в інтерфейсі Диспетчера файлів ADM або Microsoft Windows Explorer, тому адміністратори зможуть легко управляти правами доступу, використовуючи звичні способи.

Зросла ефективність передачі даних. ADM 2.3 підтримує SMB 2.0, зменшуючи навантаження мережевого трафіку на NAS і підвищуючи продуктивність передачі даних. У тестовому середовищі Asustor було виявлено, що SMB 2.0 підвищує мережеву продуктивність Windows на 30-50%. Крім того, SMB 2.0 значно збільшує число паралельних підключень клієнтів Windows і дозволяє одночасно відкривати файли. Завдяки цим властивостям ADM 2.3 особливо підходить для великих мереж Microsoft. Оптимізована система охолодження. При наявності високого навантаження на мережеве сховище процесор нагрівається, що відбивається на стабільності системи. Звичайний спосіб вирішення цієї проблеми полягає в зменшенні частоти процесора, після чого знижується температура. Однак це призводить до зменшення загальної продуктивності системи.

У пристроях серії 70 від Asustor використовуються вентилятори з широким діапазоном швидкостей в поєднанні з «розумним» механізмом контролю швидкості, який дозволяє підтримувати контрольовану температуру процесора навіть при високому навантаженні. У більшості випадків вентилятори працюють з низькою швидкістю для економії енергії. У разі підвищення навантаження на систему і температури швидкість вентиляторів автоматично збільшується для охолодження процесора без зниження його частоти. Так досягається стабільність роботи мережевого сховища і висока продуктивність навіть при високому навантаженні. Чудове відтворення мультимедійних файлів. Поєднання потужного вбудованого графічного процесора в Intel Core i3 дає можливість злегкыстю відтворювати будь-які відеофайли. Приготуйтеся до перегляду чудових яскравих зображень на моніторах зі надчіткою роздільною здатністю. Крім того, згодом можна додати підсилювач об'ємного звуку для створення безприкладного багатоканального звучання високої чіткості. Уявіть, як при перегляді улюбленого фільму про автогонках вас оточує рев моторів. Відчуйте, як вас охоплює хвилювання від швидкості проносяться повз машин. Приготуйтеся до незабутнього захоплюючого розваги.

Теги: NAS, Asustor, AS7008T

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS7008T
Артикул AS7008T
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!