Придбати NAS Asustor AS7012RD в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS7012RD

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151618
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 121 742 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS7012RD
Артикул: AS7012RD
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS7012RD

Пристрій Asustor AS-7012RD допомагає підприємствам передбачити майбутні потреби вже сьогодні. Воно оснащене слотами для мережевих карт 10 GbE. У тому випадку, якщо підприємству потрібно перейти на надшвидкісну магістральну мережу, пристроїв зможе ефективно скористатися всіма перевагами такого переходу, без обмежень по вбудованим портів gigabit Ethernet. Більш того, якщо число людей, що мають доступ до мережевого сховища, збільшиться або якщо зросте число встановлених додатків, обсяг встановленої пам'яті стане одним із стримуючих чинників, що впливають на загальну продуктивність мережевого сховища. Asustor AS-7012RD оснащений 2 ГБ вбудованоюї пам'яті з можливістю подальшого збільшення до 16 ГБ. Завдяки гнучким засобам розширення, пристрій Asustor AS-7012RD оптимально подходтт для зростаючого бізнесу.

Зросла ефективність передачі даних. ADM 2.3 підтримує SMB 2.0, зменшуючи навантаження мережевого трафіку на NAS і підвищуючи продуктивність передачі даних. У тестовому середовищі Asustor було виявлено, що SMB 2.0 підвищує мережеву продуктивність Windows на 30-50%. Крім того, SMB 2.0 значно збільшує число паралельних підключень клієнтів Windows і дозволяє одночасно відкривати файли. Завдяки цим властивостям ADM 2.3 особливо підходить для великих мереж Microsoft. Оптимізована система охолодження. При наявності високого навантаження на мережеве сховище процесор нагрівається, що відбивається на стабільності системи. Звичайний спосіб вирішення цієї проблеми полягає в зменшенні частоти процесора, після чого знижується температура. Однак це призводить до зменшення загальної продуктивності системи. У пристроях серії 70 від Asustor використовуються вентилятори з широким діапазоном швидкостей в поєднанні з «розумним» механізмом контролю швидкості, який дозволяє підтримувати контрольовану температуру процесора навіть при високому навантаженні. У більшості випадків вентилятори працюють з низькою швидкістю для економії енергії. У разі підвищення навантаження на систему і температури швидкість вентиляторів автоматично збільшується для охолодження процесора без зниження його частоти. Так досягається стабільність роботи мережевого сховища і висока продуктивність навіть при високому навантаженні.

Резервування на рівні підприємства. У моделі Asustor AS-7012RD реалізовані системні рішення щодо резервування. Вбудований резервне джерело живлення і 4 порту Gigabit Ethernet ефективно підвищують надійність, цілісність і швидкість передачі даних. Джерело живлення і порти Ethernet розроблені з функцією відмовостійкості (якщо один з них виходить з ладу, інший продовжить роботу), щоб забезпечити постійний доступ до даних. Створення стабільної, надійної і якісної системи відеоспостереження. Потужні пристрої серії 70 дарують користувачеві впевненість і спокій в разі установки системи відеоспостереження будинку або в офісі. Якщо Ви встановлюєте програму Surveillance Center з центру додатків App Central мережеве сховище миттєво перетворюється в систему цілодобового відеоспостереження високої чіткості. Surveillance Center забезпечує комплексну крос-платформену підтримку, щоб користувачі ОС Windows і Mac могли використовувати звичні веб-браузери для доступу до зображень з відеокамер. Більш того, Asustor пропонує безкоштовне мобільний додаток AiSecure, за допомогою якого користувачі можуть переглядати зображення з усіх відеокамер, перебуваючи в дорозі. AiSecure дає можливість отримувати миттєві push-повідомлення від Surveillance Center, повідомляючи користувачам про останні розробки. Потужні пристрої серії 70 оптимально підходять для створення комплексної системи відеоспостереження для захисту особистого майна, близьких людей і бізнесу.

Теги: NAS, Asustor, AS7012RD

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS7012RD
Артикул AS7012RD
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!