Придбати NAS Asustor AS7012RDX в Україні
0
0
0

NAS Asustor AS7012RDX

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Asustor
  • Код товару: 151619
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 161 963 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Asustor
Модель: AS7012RDX
Артикул: AS7012RDX
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 0

NAS Asustor AS7012RDX
Для фахівців в області ІТ конфігурація прав доступу до файлів має велику важливість, особливо в корпоративному середовищі. Оскільки власні механізми прав доступу до файлів в системі Linux відрізняються від прав доступу в системі Windows, раніше фахівцям з ІТ доводилося створювати окремий набір дозволів для файлів, що зберігаються на NAS-серверах. При цьому кількість доступних їм варіантів конфігурації дозволів було обмежено. Щоб допомогти фахівцям з ІТ спростити їх роботу, компанія Asustor в повному обсязі інтегрувала Windows ACL в ADM. Windows ACL має набір з 13 різних параметрів настроювання прав доступу і дозволяє адміністраторам налаштовувати права доступу до окремих файлів і папок, які можуть застосовуватися для різних груп і користувачів. Дозволи Windows ACL можна налаштовувати в інтерфейсі Диспетчера файлів ADM або Microsoft Windows Explorer, тому адміністратори зможуть легко управляти правами доступу, використовуючи звичні способи.

Майбутні потреби в розширенні задоволені вже сьогодні. Масштаб використання Інтернету з метою бізнесу змінюється в міру його розширення і розвитку. Може трапитися так, що сервера, який сьогодні справляється з потребами 100 чоловік, в майбутньому виявиться недостатньо, якщо збільшиться кількість співробітників або додатків, а, отже, підприємству доведеться закуповувати додаткове обладнання. Пристрій Asustor AS-7012RDX допомагає підприємствам передбачити майбутні потреби вже сьогодні. Воно оснащене слотами для мережевих карт 10 GbE. У тому випадку, якщо підприємству потрібно перейти на надшвидкісну магістральну мережу, пристроїв зможе ефективно скористатися всіма перевагами такого переходу, без обмежень по вбудованим портів gigabit Ethernet.

Більш того, якщо число людей, що мають доступ до мережевого сховища, збільшиться або якщо зросте число встановлених додатків, обсяг встановленої пам'яті стане одним із стримуючих чинників, що впливають на загальну продуктивність мережевого сховища. Asustor AS-7012RDX оснащений 2 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю подальшого збільшення до 16 ГБ. Завдяки гнучким засобам розширення, пристрій Asustor AS-7012RD оптимально підходить для зростаючого бізнесу. Зросла ефективність передачі даних. ADM 2.3 підтримує SMB 2.0, зменшуючи навантаження мережевого трафіку на NAS і підвищуючи продуктивність передачі даних. У тестовому середовищі Asustor було виявлено, що SMB 2.0 підвищує мережеву продуктивність Windows на 30-50%. Крім того, SMB 2.0 значно збільшує число паралельних підключень клієнтів Windows і дозволяє одночасно відкривати файли. Завдяки цим властивостям ADM 2.3 особливо підходить для великих мереж Microsoft.

Оптимізована система охолодження. При наявності високого навантаження на мережеве сховище процесор нагрівається, що відбивається на стабільності системи. Звичайний спосіб вирішення цієї проблеми полягає в зменшенні частоти процесора, після чого знижується температура. Однак це призводить до зменшення загальної продуктивності системи. У пристроях серії 70 від Asustor використовуються вентилятори з широким діапазоном швидкостей в поєднанні з «розумним» механізмом контролю швидкості, який дозволяє підтримувати контрольовану температуру процесора навіть при високому навантаженні. У більшості випадків вентилятори працюють з низькою швидкістю для економії енергії. У разі підвищення навантаження на систему і температури швидкість вентиляторів автоматично збільшується для охолодження процесора без зниження його частоти. Так досягається стабільність роботи мережевого сховища і висока продуктивність навіть при високому навантаженні.

Теги: NAS, Asustor, AS7012RDX

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Asustor
Модель AS7012RDX
Артикул AS7012RDX
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!