Придбати NAS QNap TS-431U в Україні
0
0
0

NAS QNap TS-431U

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: QNap
  • Код товару: 151621
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 28 522 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: QNap
Модель: TS-431U
Артикул: TS-431U
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12

NAS QNap TS-431U - це високопродуктивний мережевий накопичувач з великою ємністю зберігання для дому, малого офісу і робочих груп. Оснащене операційною системою QTS для мережевих накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, організації медіабібліотеки, а також надійного особистого хмари. Робочий стіл QTS 4.0, що включає в себе основне меню, графічну панель моніторингу, піктограми з можливістю перетягування, кілька робочих столів, персоналізовані шпалери і «розумну» панель інструментів, значно полегшує виконання системних операцій. Підтримка мультизадачности дозволяє одночасно тримати відкритими декілька вікон, працюючи паралельно з різними додатками. Переваги двох інтерфейсів Gigabit Ethernet. Підтримуються кілька видів балансування навантаження і об'єднання портів: Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balancetlb (Adaptive Transmit Load Balancing) і Balance-alb (Adaptive Load Balancing). Підтримка цих режимів забезпечує гнучкість при розгортанні системи в різних мережах.

Вільний доступ до власного хмарного сховища звідусіль. Весь ваш контент доступний вам в поїздці! TS-431U забезпечує постійну доступність ваших даних в персональній«хмарі», підключитися до якої можна через будь-який веб-браузер або безкоштовний додаток для планшетів і смартфонів. Скористайтеся перевагами послуги myQNAPcloud, яка дозволяє віддалено підключатися до сховища TS-431U, де б ви не знаходилися. Почніть миттєву потокову трансляцію або просто поділіться мультимедійними файлами з вашими друзями. Насолоджуйтесь вашими відео за допомогою AirPlay. TS-431U підтримує додаток Apple AirPlay. Ви можете переглядати відео і інший мультимедійний контент на пристроях з підтримкою AirPlay за допомогою програми QAirplay або мобільного застосування Qfile. Додаток QAirplay, доступний в App Center, дозволяє транслювати в потоковому режимі ваш медіаконтент безпосередньо на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, наприклад, такі, як Apple TV. Передача медіаконтенту здійснюється у вигляді потоку на Apple TV, в обхід вашого мобільного пристрою, що дозволяє заощадити його батарею. У свою чергу, мобільний додаток Qfile дозволяє переглядати відео і фотоматеріали, що зберігаються в системі TS-431U і відтворювати їх на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, таких, як Apple TV. Зазначені бездротові інструменти роблять роботу з мультимедійним контентом такою зручною.

Підключивши зовнішній диск до USB-порту на передній панелі TS-431U, можна одним дотиком ініціювати резервне копіювання даних з зовнішнього диска на мережевий накопичувач TS-431U або навпаки, даних з мережевого накопичувача TS-431U на зовнішній диск. Підтримка функціоналу Apple Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю створювати резервні копії даних на мережевий накопичувач TS-431U. Цей пристрій також підтримує ряд додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників, наприклад, Acronis True Image і Symantec Backup Exec. Рішення для відновлення після аварій забезпечують спокій і впевненість. Накопичувач TS-431U пропонує різні опції відновлення даних. Служба віддаленої реплікації в реальному часі RTRR (Real-Time Remote Replication) підтримує резервне копіювання даних в реальному часі або за розкладом з віддаленого накопичувача Turbo NAS або сервера FTP і синхронізацію файлів з локальних папок з віддаленими папками, що дозволяє забезпечити більш високу ефективність резервного копіювання і скоротити час виконання. Крім того, модель TS-431U підтримує протокол rsync для резервного копіювання даних на віддалені сервери за розкладом.

Теги: NAS, QNap, TS431U

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник QNap
Модель TS-431U
Артикул TS-431U
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!