Придбати NAS QNap TS-451U в Україні
0
0
0

NAS QNap TS-451U

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: QNap
  • Код товару: 151564
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 36 017 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: QNap
Модель: TS-451U
Артикул: TS-451U
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS QNap TS-451U- просте, захищене, масштабоване і надійне сховище. Мережевий накопичувач TS-451U від QNAP, оснащений зручною у використанні операційною системою QTS 4.0, являє собою надійне і масштабоване рішення для резервного копіювання даних, синхронізації файлів і віддаленого доступу. Він забезпечує виняткову продуктивність в поєднанні з підтримкою дуплексної передачі, підтримує спільну роботу з файлами для різних платформ, комплексні рішення для резервного копіювання даних, технологію iSCSI і додатки для віртуалізації, а також багато функції, що мають практичну користь для бізнесу. Все перераховане робить цей мережевий накопичувач ідеальним рішенням для невеликих і середніх компаній, які хочуть захистити важливі для бізнесу дані. Крім того, даний накопичувач включає в себе цілий ряд мультимедійних додатків, що функціонують на потужній апаратній платформі.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу QTS 4.0 виконувати системні операції на мережевому накопичувачі TS-451U легко і зручно. Інтелектуальний робочий стіл дозволяє швидко відшукати потрібні функції, створити ярлики для доступу до окремих програм або групам, відстежити важливу системну інформацію в реальному часі і відкрити відразу декілька вікон додатків для паралельного виконання двох і більше завдань, забезпечуючи більш високу ефективність. Додаток Virtualization Station перетворює TS-451U в багатозадачний мережевий накопичувач: він працює як багатофункціональний NAS і платформа віртуалізації, що підтримує роботу одночасно декількох операційних систем, швидке створення віртуальних машин, їх імпорт / експорт і снапшоти з керуванням через браузер. Завдяки інтуїтивному і зручному інтерфейсу можна централізовано керувати всіма віртуальними машинами на TS-451U з мінімальними зусиллями. Крім цього, ви можете завантажувати віртуальні мащіни за запитом з онлайн VM-магазинів і імпортувати їх на TS-451U для швидкої і простої експлуатації.

Можливості гнучких томів від QNAP пропонують більш безпечний і гнучкий спосіб зберігання даних мережевого накопичувача. Ці томи наступного покоління підтримують такі потужні функціональні можливості, як створення пулів зберігання із захистом декількох груп RAID, томи з тонким конфигурированием і динамічним розподілом простору, блокові iSCSI LUN і збільшення ємності в режимі онлайн. Менеджер зберігання QTS пропонує ряд корисних інструментів і опцій для управління системним сховищем, які спрощує процес збільшення ємності мережевого накопичувача і управління модулями розширення RAID від QNAP. Накопичувач TS-451U підтримує протоколи SMB / CIFS, NFS і AFP для спільного доступу до файлів по мережах Windows, Mac і Linux / UNIX. Дані, журнали та ISO-образи CD- і DVD-дисків можна централізовано зберігати на мережевому накопичувачі, де вони перебуватимуть під захистом вбудованого антивірусного рішення. Підтримка інтеграції зі службами Windows AD і LDAP дозволяє системним адміністраторам настроювати права користувачів, використовуючи існуючі облікові записи на сервері Windows AD, сервері LDAP або у вбудованій службі LDAP мережевого накопичувача. Мережевий накопичувач TS-451U пропонує оптимізовані рішення для резервного копіювання, які дозволяють йому виступити в якості надійного сервера для резервного копіювання. Додаток NetBak Replicator від QNAP підтримує виконання завдань резервного копіювання в реальному часі і за розкладом в ОС Windows. Підтримка інструменту Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю виконувати резервне копіювання даних на мережевий накопичувач TS-451U

Теги: NAS, QNap, TS451U

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник QNap
Модель TS-451U
Артикул TS-451U
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!