Придбати NAS Synology DS114 в Україні
0
0
0

NAS Synology DS114

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151519
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 9 650 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS114
Артикул: DS114
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS Synology DS114 - це компактний однодисковий NAS-сервер з оптимальною продуктивністю. Компактний універсальний NAS-пристрій з одним жорстким диском, призначений для виконання широкого спектру завдань для малого бізнесу і домашніх користувачів. Модель DS114 з одним відсіком забезпечує найвищу швидкість читання/запису: більш 74,25 Мб/с при записі в середовищі Windows® і більше 108,99 Мб/с при читанні.

Вбудована плаваюча точка підвищує ефективність роботи процесора і практично незамінна для підвищення швидкості обробки ескізів, дозволяючи вивести перегляд фотографій на якісно новий рівень. Завдяки розміром ОЗУ, в два рази перевищує розмір попередника, модель DS114 дозволяє досягти неперевершеної швидкості в багатозадачному режимі. DS114 також має два порти SuperSpeed USB 3.0 зі швидкістю передачі до 5 ГБ/с і порт eSATA для підключення зовнішнього жорсткого диска. Незважаючи на свої розміри, пристрій DS114 є дуже гнучким і універсальним. Завдяки використанню удостоєний нагороди операційної системи Synology DSM пристрій DS114 має широкий спектр додатків, доступний в Центрі пакетів DSM.

Для резервування даних з сервера Synology DS114 на NAS-сервер Synology, rsync або зовнішній диск існує спеціальний майстер. Крім того, підтримується служба Amazon® S3 і Glacier. Додатковий пакет Time Backup зберігає на сервері DiskStation кілька версій даних, тому ІТ-адміністратори можуть легко відстежувати зміни і при необхідності відновлювати потрібну попередню версію.

Доступ до файлів через Інтернет став набагато простішим завдяки захищеному серверу FTP і Synology File Station - файловому менеджеру на основі веб-інтерфейсу. HTTPS, брандмауер і підтримка автоматичного блокування IP-адреси забезпечують захист даних при обміні по Інтернету і високий рівень безпеки.
Користувачам мобільних пристроїв iPhone®, iPad®, Android і Windows Phone®, які люблять перебувати в постійному русі, компанія Synology пропонує зручний додаток DS file.

Теги: NAS, Synology, DS114

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS114
Артикул DS114
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!