Придбати NAS Synology DS213 (DS214) в Україні
0
0
0

NAS Synology DS213 (DS214)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151514
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 13 963 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS213
Артикул: DS214
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS Synology DS213 (DS214) - оптимальна навігація і раціональне управління. Високоефективне рішення з оптимальним співвідношенням ціни/якості. Synology DS214 забезпечує найвищу швидкість читання/запису-100 Мб/с при записі в конфігурації RAID 1 в середовищі Windows® і понад 110 Мб/с при чтении.1 Вбудована плаваюча точка підвищує ефективність роботи процесора і практично незамінна для підвищення швидкості обробки ескізів, дозволяючи вивести перегляд фотографій на якісно новий рівень.

Розроблений з урахуванням безпеки і зручності використання, пристрій DS214 містить нові лотки для жорстких дисків, які не потребують використання інструментів, які дозволяють користувачам фіксувати жорсткі диски розміром 3,5” без використання викрутки. Крім того, DS214 також підтримує заміну лотків жорстких дисків в гарячому режимі, забезпечуючи миттєвий і безпечну заміну жорстких дисків. Доступ до зовнішнього пристрою зберігання здійснюється легко і швидко завдяки наявності двох портів SuperSpeed USB 3.0 на задній частині пристрою, а також одному порту USB 2.0 на передній панелі.

На сервері Synology DS214 можна централізовано зберігати резервні копії для консолідації фрагментованих і неструктурованих даних. Користувачі ПК можуть зберігати резервні копії своїх даних на Synology DS214 з допомогою програми Synology Data Replicator, а користувачі Mac OS X® можуть по достоїнству оцінити інтеграцію з Apple® Time Machine®.

Для резервування даних з сервера Synology DS214 на NAS-сервер Synology, rsync або зовнішній диск існує спеціальний майстер. Крім того, підтримується служба Amazon® S3 і Glacier. Додатковий пакет Time Backup зберігає на сервері DiskStation кілька версій даних, тому ІТ-адміністратори можуть легко відстежувати зміни і при необхідності відновлювати потрібну попередню версію.

Теги: NAS, Synology, DS213, DS214

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS213
Артикул DS214
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!