Придбати NAS Synology DS214+ в Україні
0
0
0

NAS Synology DS214+

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151520
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 17 350 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS214+
Артикул: DS214+
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Повноцінний, надійний NAS-сервер для малого і середнього бізнесу NAS Synology DS214+

Synology® DiskStation DS214+ - це високопродуктивний NAS-сервер всі в одному з 2 відсіками для користувачів малого і середнього бізнесу. Створений для виконання декількох завдань одночасно, DS214+ пропонує високу продуктивність, економію енергії та повний список бізнес-функцій в рішенні по організації мережевого зберігання даних, яке допомагає малому та середньому бізнесу централізувати резервування, забезпечити захист критично важливих даних, а також швидко і ефективно здійснювати обмін файлами.

Synology DS214+ має двоядерний процесор з вбудованою плаваючою точкою, 1 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті DDR3, подвійні порти LAN, SuperSpeed USB 3.0 і новий лоток для жорстких дисків, що не вимагає використання інструментів, що забезпечує йому неперевершені переваги серед доступних NAS-пристроїв з 2 відсіками. Вбудована плаваюча точка підвищує продуктивність процесора, дозволяючи працювати з більшою ефективністю. Завдяки розміром ОЗУ, в два рази перевищує розмір попередника, модель DS214+ дозволяє досягти неперевершеної швидкості в багатозадачному режимі. Завдяки підтримці функції Link Aggregation, сервер DS214+ забезпечує середню швидкість запису 153 МБ/с в конфігурації RAID 1 в середовищі Windows® і швидкість читання понад 208 МБ/с.1. Подвійна ЛВС також має стабільну підтримку, забезпечуючи безперервну роботу в разі збою ЛОМ.

Підтримка мережевого протоколу забезпечує зручну передачу файлів через платформи Windows, Mac® Linux®. Інтеграція з Windows ADS і LDAP дозволяє легко і швидко впроваджувати Synology DS214+ в мережеву середу бізнесу без необхідності заново створювати облікові записи користувачів. Підтримка списку контролю доступу до Windows надає більш контрольований доступ і ефективні налаштування прав доступу, дозволяючи користувачам насолоджуватися роботою з Windows.

Теги: NAS, Synology, DS214

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS214+
Артикул DS214+
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!