Придбати NAS Synology DS214play в Україні
0
0
0

NAS Synology DS214play

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151521
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 17 928 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS214play
Артикул: DS214play
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Всеосяжний мультимедийны центр NAS Synology DS214play

Synology® DiskStation DS214play - це NAS-пристрій з двома відсіками, призначене для використання в якості центру мультимедіа. Оптимізоване для обробки медіафайлів, пристрій DS214play спрямоване на задоволення зростаючих потреб у потокової передачі фотографій, музики і відео у високій якості без зниження продуктивності інших функцій.

Synology DS214play - це комплексний мультимедійний сервер, створений для найбільш ефективного використання можливостей NAS-пристрої. DS214play має двоядерний процесор і 1 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, а також передові функції NAS-пристрої, що забезпечують швидкість 111 Мб/с при читанні і 101 Мб/с при записі в конфігурації RAID 1 в середовищі Windows®. Вбудована плаваюча точка не тільки підвищує продуктивність процесора, але і прискорює обробку ескізів, виводячи перегляд фотографій на DS214play на якісно новий рівень. Створене на основі механізму апаратно прискореної перекодування, пристрій DS214play має функцію перекодування відео 1080p Full HD без зупинки системы.2 Зараз користувачам Video Station і DS video доступна перекодування відео високої якості, пропонована виключно на DS214play. Завдяки використанню удостоєний нагороди операційної системи Synology DSM пристрій DS214play має широкий спектр додатків, доступний в Центрі пакетів DSM.

З допомогою DS214play ви зможете легко керувати мультимедійним вмістом і обмінюватися їм через платформи Windows, Mac® Linux®. Інтуїтивно зрозумілий дизайн Photo Station дозволяє без зусиль впорядковувати фотографії за категоріями, смарт-альбомами і повідомлень блогу, а також створювати посилання на них на веб-сайтах соціальних мереж, зокрема Facebook, Twitter, Plurk і Picasa, всього за кілька кліків. Audio Station має вбудований плагін текстів, Інтернет-радіо і підтримку DLNA, AirPlay® і динаміків Bluetooth для якісного відтворення. Завдяки Video Station ви можете переглядати фільми і ТБ-передачі, а також записувати улюблені програми за допомогою DVB-T/DVB-S.

Теги: NAS, Synology, DS214play

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS214play
Артикул DS214play
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!