Придбати NAS Synology DS216se в Україні
0
0
0

NAS Synology DS216se

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151568
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 7 408 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS216se
Артикул: DS216se
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Середня швидкість читання NAS Synology DS216se з конфігурацією RAID 1 в середовищі Windows складає більше 102 МБ / с, а записи - більш 59 МБ / с . Вбудований модуль операцій з плаваючою комою не тільки підвищує ефективність головного CPU, але і збільшує швидкість створення мініатюр під час завантаження великої кількості фотографій і відеофайлів.
Сервер DS216se заснований на принципі енергоефективності та споживає 13.73 Вт під час роботи і 5.12 Вт в режимі глибокого сну жорсткого диска *, що скорочує операційні витрати користувачів. Компанія Synology усвідомлює свою глобальну відповідальність, тому всі продукти Synology виробляються з матеріалів, відповідних директиві ЄС з обмеження використання небезпечних матеріалів, а для упаковки використовуються придатні для переробки матеріали.

Synology DiskStation Manager (DSM) являє собою компактну операційну систему на базі браузера, яка встановлюється на всі сервери DiskStation і RackStation, завдяки чому робота NAS-серверів Synology протікає швидко і без збоїв. ОС DSM, яка володіє інтуїтивним інтерфейсом користувача, полегшує доступ до даних і робить обмін даними простіше й ефективніше. За допомогою Центру пакетів Synology можна завантажити та встановити пакети корисних доповнень, спеціально розроблених для потреб бізнесу або звичайних користувачів, іншими словами, життя стає більш цікавою, а робота - більш продуктивною. Компанія Synology ставить своєю метою надати найбільш зручний спосіб отримання всіх служб на сервері DS216se. Завдяки службі Synology QuickConnect, відсутня необхідність в складній установці системи DDNS. За допомогою служби QuickConnect складна настройка і переадресація портів маршрутизатора залишаються в минулому, що забезпечує миттєвий доступ до робочих та особистих файлів на будь-якому комп'ютері, ноутбуці або мобільному пристрої без додаткових витрат.

File Station являє собою швидке і безпечне додаток, призначений для обміну та управління файлами, які зберігаються на сервері DS216se. Дані з Mac або ПК вивантажуються простим перетягуванням. Завдяки розширеній системі фільтрації пошук документів, фотографій і відеофайлів став набагато простіше. За допомогою FTP-клієнтів або клієнтів електронної пошти сервер DS216se дозволяє легко впорядковувати файли і обмінюватися ними через розширене веб-додаток. Ви також можете обмінюватися файлами і папками з іншими користувачами за допомогою посилань. Доступ до файлів на мобільних пристроях можна отримувати за допомогою програми DS file для мобільних пристроїв. Наявність шифрування за протоколами HTTPS, SSL / TLS і термін дії посилань забезпечують високий рівень безпеки при обміні файлами по Інтернет.

Обмін файлами між платформами Windows, Mac і Linux відбувається безперешкодно, оскільки на сервері DS216se реалізована повна підтримка таких мережевих протоколів, як FTP, SMB2, AFP, NFS і WebDAV. Завдяки інтеграції Windows AD і LDAP, сервер DS216se безперешкодно вбудовується в будь-який наявний мережеве оточення - IT-адміністраторам не потрібно зберігати два комплекти облікових даних. Завдяки функції "Корзина", яка підтримується протоколами AFP, CIFS, WebDAV і додатком File Station, більше не потрібно турбуватися про зниклих файлах. Всі файли, видалені із загальної папки, автоматично переміщаються в корзину.

NAS Synology DS216se є ідеальним місцем для резервного копіювання ваших даних. Незалежно від того, чи є ви користувачем Windows або Mac, ви можете виконувати резервне копіювання даних з комп'ютера безпосередньо на NAS-пристрій Synology за допомогою Cloud Station. Користувачі Mac можуть скористатися вбудованою системою Apple Time Machine. В якості місця розташування резервного копіювання можна вибрати не тільки локальні жорсткі диски, але й підключення USB-накопичувачі або публічні хмарні служби, наприклад Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, SFR і hicloud. Більш того, у додатку Backup & Replication можна створити розкладу завдань резервного копіювання і відновлення сервера в будь певний час, заощаджуючи при цьому дисковий простір і час обробки, завдяки збереженню тільки зазначених блоків даних, які змінювалися між версіями.

Теги: NAS, Synology, DS216se

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS216se
Артикул DS216se
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!