Придбати NAS Synology DS414 в Україні
0
0
0

NAS Synology DS414

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151522
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 22 931 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS414
Артикул: DS414
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS Synology DS414N - це високопродуктивний 4-х дисковий NAS-сервер для малого і середнього бізнесу. В рамках загальних характеристик обладнання Synology DS414 є величезним кроком вперед. Завдяки вбудованій в процесор плаваючій точці, 1 ГБ ПАМ'ЯТІ, подвійний ЛВС, SuperSpeed USB 3.0 і новим лотків для жорстких дисків, які не потребують використання інструментів, пристрій DS414 є кращим вибором серед доступних NAS-пристроїв з 4 відсіками. Вбудована плаваюча точка підвищує продуктивність процесора, дозволяючи працювати з більшою ефективністю.

Розроблений з урахуванням механізму відновлення, DS414 має безперебійну підтримку подвійний мережі ЛВС, яка забезпечує безперервну роботу в разі збою ЛВС, а заміна в гарячому режимі забезпечує безпечну заміну жорстких дисків. Розроблений з урахуванням безпеки і зручності установки жорстких дисків, пристрій DS414 містить нові лотки для жорстких дисків, які не потребують використання інструментів, які дозволяють користувачам фіксувати жорсткі диски розміром 3,5” без використання викрутки. Доступ до зовнішнього пристрою зберігання здійснюється легко і швидко завдяки наявності двох портів SuperSpeed USB 3.0 на задній частині пристрою, а також одному порту USB 2.0 на передній панелі.

На сервері Synology DS414 можна централізовано зберігати мережі резервні копії для консолідації фрагментованих і неструктурованих даних. Користувачі ПК можуть зберігати резервні копії своїх даних на Synology DS414 з допомогою програми Synology Data Replicator, а користувачі Mac OS X® можуть по достоїнству оцінити інтеграцію з Apple® Time Machine®. Для резервування даних з сервера Synology DS414 на NAS-сервер Synology, rsync або зовнішній диск існує спеціальний майстер. Крім того, підтримується служба Amazon® S3 і Glacier. Додатковий пакет Time Backup зберігає на сервері DiskStation кілька версій даних, тому ІТ-адміністратори можуть легко відстежувати зміни і при необхідності відновлювати потрібну попередню версію.

Теги: NAS, Synology, DS414

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS414
Артикул DS414
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!