Придбати NAS Synology DS414j в Україні
0
0
0

NAS Synology DS414j

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151536
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 16 243 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS414j
Артикул: DS414j
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS Synology DS414j - це комплексний NAS-пристрій з 4 відсіками, створений для зручного управління, захисту та зберігання цифрового вмісту для зростаючого бізнесу. Оснащений повнофункціональними офісними додатками, пристрій DS414J підвищує ефективність роботи, безпека даних і надає комплексні рішення резервування.
Особливості: двоядерний процесор з плаваючою точкою; 512 МБ ОЗУ для підвищення швидкості виконання декількох завдань одночасно; наявність високошвидкісного роз'єму SuperSpeed USB 3.0; можливість заміни жорстких дисків в гарячому режимі і дизайн лотка жорстких дисків, що не вимагає використання інструментів. Завдяки вбудованої в процесор плаваючою точці, 512 МБ ОЗУ, SuperSpeed USB 3.0 і новим лотків для жорстких дисків, що не вимагають використання інструментів, пристрій DS414J є кращим вибором серед доступних NAS-пристроїв з 4 відсіками.

Розроблений з урахуванням безпеки та зручності установки жорстких дисків, пристрій DS414J містить нові лотки для жорстких дисків, які не потребують використання інструментів, які дозволяють користувачам фіксувати жорсткі диски розміром 3.5 "без використання викрутки. Доступ до зовнішнього пристрою зберігання здійснюється легко і швидко завдяки наявності портів SuperSpeed USB 3.0 і USB 2.0 на задній частині пристрою. NAS Synology DS414j можна централізовано зберігати по мережі резервні копії для консолідації фрагментованих і неструктурованих даних. Користувачі ПК можуть зберігати резервні копії своїх даних на Synology DS414J за допомогою програми Synology Data Replicator, а користувачі Mac OS X можуть гідно оцінити інтеграцію з Apple Time Machine. Для резервування даних з сервера Synology DS414J на NAS-сервер Synology, rsync або зовнішній диск існує спеціальний майстер. Крім того, підтримується хмарна служба Amazon S3 і Glacier.

Теги: NAS, Synology, DS414j

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS414j
Артикул DS414j
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!