Придбати NAS Synology DS715 в Україні
0
0
0

NAS Synology DS715

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151563
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 18 991 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: DS715
Артикул: DS715
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS Synology DS715 оснащений 4-ядерним CPU частотою 1.4 ГГц і 2 ГБ оперативної пам'яті. У конфігурації RAID 1 в середовищі Windows швидкість читання складає більше 216.1 МБ / с, а записи - 142.5 МБ / с. Завдяки наявності двох портів Gigabit LAN з підтримкою відпрацювання відмови і функції Link Aggregation, сервер DS715 забезпечує безперебійну роботу мережі навіть у разі відмови одного з підключень по мережі LAN, а також збільшення швидкості з'єднання до рівня, якого неможливо досягти при використанні одного мережевого кабелю або порту . Завдяки підтримці технології Adaptive Load Balancing, сервер DS715 дозволяє забезпечити відмовостійкість і балансування навантаження без використання дорогого комутатора. Крім того, підтримується режим активного очікування, динамічний режим 802.3ad і режим Balanced XOR.

Коли вільного місця в сховищі стане мало, сервер DS715 можна з мінімальними зусиллями підключити до спеціального пристрою розширення DX513 * для збільшення обсягу сховища без зупинки роботи системи. Завдяки підключенню через порт eSATA за допомогою спеціальних фіксаторів, ємність зберігання може скласти цілих 56 ТБ. До надійному сервера мережевого відеоспостереження DS715 можна підключити 30 IP-камер (900 кадрів в секунду (FPS) з роздільною здатністю 720p). При використанні з сервером DS715 додатки Surveillance Station малий і середній бізнес може централізувати управління IP-камерами та їх інтеграцію для спостереження за дверима, а також захистити свій простір, переглядаючи картинку в режимі реального часу, записуючи події і роблячи моментальні знімки на комп'ютері або мобільному пристрої .

Synology DiskStation Manager (DSM) являє собою компактну операційну систему на базі браузера, яка встановлюється на всі сервери DiskStation і RackStation, завдяки чому робота NAS-серверів Synology протікає швидко і без збоїв. ОС DSM, яка володіє інтуїтивним інтерфейсом користувача, полегшує доступ до даних і робить обмін даними простіше й ефективніше. За допомогою Центру пакетів Synology можна завантажити та встановити пакети корисних доповнень, спеціально розроблених для потреб бізнесу або звичайних користувачів, іншими словами, життя стає більш цікавою, а робота - більш продуктивною.

Завдяки підтримці Windows AD, LDAP і надійних доменів, сервер DS715 забезпечує повну інтеграцію облікових записів. За допомогою функції "Головна папка користувача" для облікового запису кожного користувача може автоматично створюватися "головна" папка, що зводить до мінімуму час, що витрачається адміністратором на створення "головних" папок для всіх облікових записів. Завдяки підтримці Windows ACL на сервері DS715, IT-адміністратори можуть виконати тонке налаштування контролю доступу та встановити права доступу на файли і папки на сервері DS715 за допомогою знайомого інтерфейсу користувача ОС Windows. Володіючи сумісністю з основними протоколами, сервер DS715 може усунути витрати ресурсів на конфігурацію сервера і підвищити ефективність роботи IT-адміністраторів.

Теги: NAS, Synology, DS715

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель DS715
Артикул DS715
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!