Придбати NAS Synology RS214 в Україні
0
0
0

NAS Synology RS214

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151530
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 24 998 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: RS214
Артикул: RS214
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS Synology RS214 - це доступне і надійне рішення для зростаючого бізнесу будь-якого розміру. Вбудована плаваюча точка підвищує продуктивність процесора, дозволяючи працювати з більшою ефективністю. Synology RS214 забезпечує в середньому швидкість понад 70 Мб/с при записі в конфігурації RAID 1 в середовищі Windows® і 100 Мб/с при чтении.1 Завдяки об'єму ОЗП, вдвічі перевищує обсяг попередника, RS214 дозволяє надзвичайно ефективно виконувати кілька завдань одночасно, що робить його одним з кращих NAS-пристроїв з 2 відсіками з кріпленням в стійку на сьогоднішній день.

Synology RS214 має підтримку мережевого протоколу, забезпечуючи зручну передачу файлів через платформи Windows, Mac® Linux®. Інтеграція Windows ОГОЛОШЕННЯ і LDAP дозволяє легко і швидко впроваджувати Synology RS214 в ІТ-інфраструктуру бізнесу без необхідності заново створювати облікові записи користувачів на Synology RS214. Доступ до файлів через Інтернет став набагато простіше завдяки захищеного сервера FTP і Synology File Station - файловому менеджеру на основі веб-інтерфейсу. HTTPS, брандмауер і підтримка автоматичного блокування IP-адреси забезпечують захист даних при обміні по Інтернету і високий рівень безпеки. Користувачам мобільних пристроїв iPhone®, iPad®, Android™ і Windows Phone™, які люблять перебувати в постійному русі, компанія Synology пропонує зручний додаток DS file. Додаток DS file забезпечує віддалений доступ до всіх файлів, що зберігаються на сервері Synology RS214.

Для резервування даних з сервера Synology RS214 на NAS-сервер Synology, rsync або зовнішній диск існує спеціальний майстер. Крім того, підтримується служба Amazon® S3 і Glacier. Додатковий пакет Time Backup зберігає на сервері DiskStation кілька версій даних, тому ІТ-адміністратори можуть легко відстежувати зміни і при необхідності відновлювати потрібну попередню версію.

Теги: NAS, Synology, RS214

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель RS214
Артикул RS214
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!