Придбати NAS Synology RS814 в Україні
0
0
0

NAS Synology RS814

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151527
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 27 908 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: RS814
Артикул: RS814
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS Synology RS814 - надійний, масштабований, що встановлюється в 19" стійку 4-х дисковий NAS-сервер. Створене на базі удостоєного нагороди Synology DiskStation Manager, пристрій RS814 має широкий спектр корпоративних функцій та високу стабільність роботи при порівняно невисокій ціні. Synology RackStations розроблені з урахуванням функцій економії енергії. Всі продукти Synology відповідають нормативним вимогам за вмістом небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні і упаковані в матеріал, придатний для повторного використання. Synology усвідомлює відповідальність за проведення заходів щодо зниження впливу на навколишнє середовище при виробництві своєї продукції.

На сервері Synology RS814 можна централізовано зберігати мережі резервні копії для консолідації фрагментованих і неструктурованих даних. Користувачі ПК можуть зберігати резервні копії своїх даних на Synology RS814 з допомогою програми Synology Data Replicator, а користувачі Mac OS X® можуть по достоїнству оцінити інтеграцію з Apple® Time Machine®.

Розроблений на основі веб-технології майстер резервного копіювання допоможе архівувати дані з сервера Synology RS814 на інший пристрій Synology DiskStation або на будь-rsync-сервер по протоколу захищеної передачі або на зовнішній жорсткий диск через USB-інтерфейс. Крім того, підтримується архівування в хмару за допомогою служби Amazon® S3 і Glacier. Коли доступний об'єм зберігання на Synology RS814 закінчується, його можна легко збільшити за допомогою Synology RX410. Synology RX410 дозволяє безпечно підключатися до Synology RS814 через кабель eSATA за допомогою спеціальних блокуючих роз'ємів. Synology RX410 дозволяє встановлювати додатковий розділ ємністю до 16 ГБ, забезпечуючи загальний обсяг зберігання в 40ТБ з двох розділів по 16 ТБ.

Теги: NAS, Synology, RS814

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель RS814
Артикул RS814
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!