Придбати NAS Synology RS816 в Україні
0
0
0

NAS Synology RS816

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Synology
  • Код товару: 151631
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 32 450 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Synology
Модель: RS816
Артикул: RS816
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 36

Професійний 4-х дисковий мережевий накопичувач формату 19" / 1U Synology RackStation RS816 для бізнесу

Synology RackStation RS816 — це компактний монтуємий в стійку NAS-сервер з чотирма відсіками і можливістю масштабування. Він забезпечує неперевершену продуктивність і надає комплексне рішення для зберігання даних на рівні стійки для компаній, що розвиваються, яким потрібні функції для ефективного управління, спільного доступу і синхронізації даних. Ви можете з легкістю масштабувати ємність зберігання до 8 дисків, скоротивши при цьому час, який потрібен на установку і обслуговування.

Ключові особливості
- Двоядерний центральний процесор з вбудованим модулем операцій з плаваючою комою
- Масштабований монтуємий в стійку NAS-сервер для бізнесу з корпусом 1U і чотирма відсіками
- Чудова продуктивність: 219,62 МБ/с при читанні і 145,15 МБ/с при записі
- Продуктивність шифрування збільшена на 80% до 148,98 МБ/с при читанні і на 142% до 81,42 МБ/с при записі
- Глибина 12 дюймів для надщільний установки
- Два порту локальної мережі з підтримкою відпрацювання відмови і функції Link Aggregation
- Збільшення обсягу зберігання з модулем Synology RX415
- На основі Synology DiskStation Manager (DSM)
- Оптимальне співвідношення ціна / продуктивність

Synology RS816 — це компактний NAS-сервер з корпусом 1U глибиною всього 12 дюймів і чотирма відсіками, що підвищує продуктивність для ефективної роботи. Завдяки двоядерному центральному процесору Marvell ARMADA і ОЗУ DDR3 розміром 1 ГБ RS816 забезпечує високу продуктивність (швидкість 219,62 МБ/с при читанні і 145,15 МБ/с при записі) з конфігурацією RAID 5 в середовищі Windows . Механізм апаратного шифрування дозволяє RS816 передавати зашифровані дані зі швидкістю 148,98 Мбіт/с при читанні і 81,42 Мбіт/с при записі, забезпечуючи високу швидкість передачі даних та їх ефективний захист від потенційних загроз.

RS816 володіє одним портом eSATA і двома портами USB 3.0, для швидкої передачі даних на різні зовнішні пристрої зберігання. Лоток жорстких дисків з підтримкою гарячої заміни спрощує установку і обслуговування як 2,5-дюймових, так і 3,5-дюймових жорстких дисків без застосування додаткових інструментів. Два порти Gigabit LAN забезпечують підтримку відпрацювання відмови для безперервної роботи мережних служб і функцію Link Aggregation для підвищення загальної ширини пропускання мережі.

Надійне і доступне збільшення ємності до 64 ТБ
Synology RS816 задовольняє потреби в зберіганні даних по мірі їх зростання. RS816 можна підключити до модулів розширення для збільшення обсягу зберігання без зупинки роботи системи і з мінімальними зусиллями. Пару з пристроєм розширення RX415 за допомогою спеціального роз'єму eSATA забезпечує можливість розширення RS816 до 8 дисків загальною ємністю до 80 ТБ.

Спільний доступ до файлів між різними платформами
Завдяки реалізованій в Synology RS816 підтримці великого числа мережних протоколів можна безперешкодно обмінюватися файлами між платформами Windows, Mac і Linux. Інтеграція Windows ОГОЛОШЕННЯ і LDAP дозволяє RS816 безперешкодно вбудовуватися в будь-яку існуючу мережеву середу без необхідності оновлення облікових записів користувачів. Cloud Sync забезпечує синхронізацію ваших сховищ Dropbox, Google Диск, Microsoft OneDrive, Baidu і Box з домашнім пристроєм NAS Synology. Cloud Station Suite дозволяє синхронізувати файли між декількома пристроями, включаючи ПК Windows, Mac, Linux, планшети або телефони iOS і Android, щоб з легкістю забезпечити регулярне оновлення всіх даних. Обмін файлами через Інтернет безпечний завдяки HTTPS - брандмауера і механізмів автоблокування IP, підтримуваним RS816.

Комплексні рішення для резервування
Завдяки можливостям інкрементного резервування і дедуплікаціі між версіями Synology Hyper Backup дозволяє виконувати резервне копіювання між версіями, забезпечує оптимальне використання систем зберігання даних і можливість резервування з кількома місцями призначення в локальні загальні папки, на зовнішні диски, мережеві загальні папки, сервери rsync і публічні хмарні служби. Hyper Backup Vault дозволяє переглядати всю історію резервного копіювання і дані про використання ємності зберігання для кожного завдання резервування.

Доступність в будь-якому місці і в будь-який час
QuickConnect і EZ-Internet налаштовують RS816 для зручного доступу в Інтернет. Доступ до мультимедійного контенту можна отримати прямо через популярні мобільні додатки Synology, такі як DS photo, DS audio і DS video. Інші додатки, наприклад DS download, DS file і DS cloud, дозволяють завантажувати файли, отримувати до них доступ і синхронізувати з будь-якого місця в будь-який час.

Багатий набір офісних додатків
Завдяки Synology RS816 і широкого спектру бізнес-додатків ви можете підвищити особисту продуктивність і ефективність роботи. SpreadSheet дозволяє створювати, редагувати і одночасно з декількома користувачами працювати над електронними таблицями в будь-якому браузері, а також з легкістю обмінюватися таблицями з окремими особами або групами. VPN Server — це просте VPN - рішення, яке забезпечує безпечне підключення до приватної локальної мережі з віддаленого місця розташування. RADIUS Server підвищує безпеку мережі за рахунок автентифікації бездротового доступу за допомогою мережевого протоколу RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service). Surveillance Station пропонує централізований інтерфейс для управління IP-камерами, розгорнутими у вашому офісі або будинку, що дозволяє користувачам, що знаходяться далеко, спостерігати за подіями в режимі реального часу, робити записи і знімки за допомогою комп'ютера або пристрою під управлінням iOS або Android.

Енергозбереження
Synology RS816 розроблений з урахуванням функцій економії енергії. Порівняно з іншими монтуються в стійку серверами зберігання RS816+ споживає всього 27,9 Вт в звичайному режимі роботи. Підтримка функцій Wake on LAN/WAN (дистанційне включення по локальній/глобальної мережі), включення і виключення жорстких дисків за розкладом дозволяє ще більше зменшити споживання енергії та витрати на експлуатацію. Можна налаштувати автоматичний перехід жорсткого диска в сплячий режим, якщо система неактивна протягом певного часу. Це дозволяє не тільки економити енергію, але і збільшити термін служби жорсткого диска. Всі продукти Synology відповідають нормативним вимогам за вмістом небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні і упаковані у матеріали, придатні для повторного використання. Компанія Synology визнає свою глобальну відповідальність за проведення заходів по зменшенню впливу на навколишнє середовище при виробництві своєї продукції.

Теги: NAS, Synology, RS816

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник Synology
Модель RS816
Артикул RS816
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 36
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!