Придбати NAS ZyXel NSA210 EE в Україні
0
0
0

NAS ZyXel NSA210 EE

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: ZyXel
  • Код товару: 151533
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 4 171 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: ZyXel
Модель: NSA210 EE
Артикул: NSA210 EE
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
NAS ZyXel NSA210 EE - це Ваше централізоване сховище відео, музики і фотографій, а також резервних копій важливих даних, яке цілодобово доступне з будь-якого комп'ютера в домашній мережі та з Інтернету. Накопичувач NSA210 надає цілодобовий доступ до файлів, що зберігаються як на внутрішньому диску, так і на зовнішніх дисках, підключених до роз'ємів USB і eSATA. Ви можете створити кілька облікових записів користувачів, якщо хочете обмежити доступ до вашого сховища. Технологія Gigabit Ethernet забезпечує швидкість обміну даними в десять разів більшу, ніж традиційний інтерфейс Fast Ethernet.

Він дозволяє в кілька простих кроків налаштувати FTP -сервер для зручного обміну файлами через Інтернет і навіть опублікувати власний сайт на вбудованому веб- сервері. У веб-інтерфейсі NSA210 можна вибрати і встановити додаткові програмні пакети , що розширюють базові функції мережевого накопичувача. Наприклад , модуль phpMyAdmin / MySQL дозволить вам розмістити свій власний веб- сайт на NSA210 і скористатися готовим рішенням Gallery для організації веб- галереї. За допомогою додається програми Acronis True Image Home for ZyXEL Network Storage ви зможете легко налаштувати автоматичне резервне копіювання цінних даних з комп'ютера на накопичувач і при необхідності виконати їх відновлення.

NAS ZyXel NSA210 EE може автоматично завантажувати фотографії та відеоролики на Flickr і YouTube, а також FTP - сервери із зазначених вами папок сховища. Якщо інтернет-центр або маршрутизатор, що забезпечує підключення домашньої мережі до Інтернету, підтримує технологію управління пристроями UPnP, накопичувач NSA210 допоможе вам швидко відкрити доступ до своїх служб (веб- інтерфейс, FTP- і веб -сервер) з Інтернету. Сервер Apple iTunes дозволяє однойменній програмі, запущеної на комп'ютері або ноутбуці, користуватися централізованою фонотекою.

Теги: NAS, ZyXel, NSA210, EE

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Мережеві сховища
Виробник ZyXel
Модель NSA210 EE
Артикул NSA210 EE
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!