Встановлення ip телефонії — встановлення та налаштування ip телефонії в офісі | ціна activka
0
0
0

Встановлення IP телефонії

Послуга установки IP телефонії та її налаштування під ключ

IP телефонія вже давно стала незамінним інструментом для великих компаній, які йдуть в ногу з часом. Старі телефонні мережі відходять у минуле, а тому сьогодні IP телефонія в офісі Компанії - такий же невід'ємний атрибут, яким ще якихось п'ятнадцять років тому був факс.

Перший загальнодоступний IP-телефон з'явився на ринку ще в 1995 році. Але в порівнянні зі стандартною телефонною системою, він мав низьку якість звуку і був непомірно дорогим. З тих пір телефонні Інтернет-технології удосконалювалися не по днях, а по годинах. IP-телефонія тепер пропонує високу якість зв'язку, більш низькі експлуатаційні витрати і розширені функції бізнес-телефону.

Якщо вас цікавить IP телефонія, установка і налащтування IP телефонії в офісі, ви звернулися за адресою. Наш інтернет-магазин допоможе Вам розібратися, як працює IP телефонія, і допоможе в налаштуванні IP телефонії з нуля.

Можливості

Корпоративні телефонні системи тепер можуть запропонувати компаніям набагато більше, ніж стандартні телефонні дзвінки. IP-телефонія поклала початок розвитку уніфікованих комунікацій, які можуть забезпечити повний пакет зв'язку в одному пристрої, і який можна використовувати в одній мережі і на одній платформі. Це означає, що компанія може легко керувати дзвінками, використовувати відеоконференції, взаємодіяти з CRM-системами, спілкуватися в чаті і багато іншого за допомогою єдиної служби. Ці рішення також дозволили користувачам здійснювати телефонні дзвінки по IP-протоколу через свої смартфони і комп'ютери.

Налаштування IP телефонії в офісі надає користувачам наступні очевидні переваги:

 • Доступ до журналу дзвінків. Ви отримуєте докладний журнал дзвінків, здійснених кожним співробітником, а також список пропущених дзвінків.
 • Запис всіх телефонних розмов. Це дозволить значно підвищити успішність і ефективність роботи персоналу.
 • Детальна аналітика та звіти. Повна і докладна статистика всіх скоєних дзвінків за будь-який період.
 • Безкоштовний зв'язок всередині компанії. Крім того, за кожним співробітником закріплюється індивідуальний внутрішній телефонний номер.
 • Багатозадачність. Можна одночасно приймати велику кількість дзвінків на один Корпоративний номер, і при цьому клієнт не буде перебувати в режимі очікування.
 • Голосове меню. Ця функція дозволяє створити власне голосове привітання, а також приймати дзвінки в режимі 24 на 7.
 • Переадресація. Дозволяє створити зручну зв'язку "Клієнт - Менеджер". Всі телефонні дзвінки певного клієнта відразу будуть прийматися відповідальним співробітником.
 • Взаємодія з CRM-системами. Надає великі можливості для зростання ефективності вашого бізнесу, запобігає "злиттю" клієнтів.
 • Мобільність послуг. Якщо ваш бізнес передбачає постійний рух, послуги IP телефонії, установка і налаштування, можуть принести величезну користь, тому що ви абсолютно не прив'язані до робочого місця.
 • Конференц-зв'язок. Оскільки всі виклики використовують Інтернет-мережу замість виділених телефонних ліній, створення конференц-зв'язку та участь у ній значно спрощується.

Чим відрізняється ip телефонія від звичайної телефонії?

Основне питання, яке цікавить багатьох хто планує установку ip телефонії в офісі з нуля - "у чому відмінність ip телефонії від звичайної телефонії". Основна відмінність в якості зв'язку. В IP телефонії воно безпосередньо залежить від швидкості інтернету, яким Ви користуєтеся. Чим вище якість - тим краще зв'язок. Крім того, процес обробки дзвінка IP телефонії відбувається інакше: на стаціонарних телефонах окрема лінія відповідає одному номеру телефону, а в IP телефонії така лінія пов'язана безпосередньо з аккаунтом. Тобто, ви можете приймати кілька дзвінків одночасно.

Принципи роботи ip телефонії

Відповідаючи на питання "Як влаштована ip телефонія?", можна сказати, що основним принципом роботи IP-телефонії є передача інформації (голосових повідомлень) за допомогою комп'ютерних мереж, без використання телефонних ліній. Отже, одним з головних достоїнств IP-телефонії є можливість передавати голосові повідомлення на великі відстані за допомогою інтернету, що значно знижує витрати на телефонний зв'язок.

IP-телефони використовують «міжмережеві протоколи» для підключення і зв'язку в цифровому режимі через Інтернет. Дана технологія має незаперечні переваги в порівнянні з традиційними телефонними системами. Просто використовуйте підключення до Інтернету, відповідне обладнання (телефонну систему) і додаток, які роблять зв'язок більш ефективним.

Як працює ip телефонія?

Як же працює IP телефонія? Все досить просто. Як було сказано раніше, за допомогою «міжмережевого протоколу» IP телефони обмінюються голосовими повідомленнями. Тобто, голос в IP-телефоні, за допомогою перетворення в цифровий сигнал, передається на IP-телефон співрозмовника. Після чого він перетворюється в аналоговий сигнал і відтворюється за допомогою динаміків.

З чого почати

Багато клієнтів цікавляться питанням "IP телефонія установка налаштування". Якщо ви вирішили встановити ip телефонію в офісі з нуля, для початку достатньо мати доступ до швидкісного інтернету і, власне, сам IP телефон, який нічим не відрізняється від звичайного телефону. Така простота забезпечує вам гнучкість у виборі місця роботи і дає можливість користуватися IP телефонією незалежно від того, перебуваєте ви в офісі чи ні. Крім того, користувач може приймати відразу кілька дзвінків на один номер.

Що потрібно для ip телефонії?

Щоб почати користуватися IP телефонією, необхідно:

 • Зробити вибір відповідного провайдера і отримати від нього телефонний номер;
 • Купити IP телефон;
 • Підключити спеціальний додаток від провайдера на комп'ютері і провести налаштування ip телефонії з нуля;

Все необхідне для налаштування IP телефонії через роутер, обладнання ви можете придбати в нашому інтернет магазині. Наші фахівці нададуть якісні послуги установки ip телефонії та налаштування сервера.

Чим відрізняється ftp від ip телефонії

FTP (File Transfer Protocol) розшифровується як «протокол передачі даних». Ця технологія надає можливість комп'ютерам встановлювати з'єднання між собою і обмінюватися інформацією, а також завантажувати файли. Тобто, призначення FTP в корені відрізняється від функцій IP телефонії, основним завданням якої є якісний і недорогий зв'язок через Інтернет.

Чим відрізняється sip від ip телефонії

Основна відмінність SIP-телефонії від IP-телефонії — це їх здатність обробляти виклики. IP-телефони здатні виконувати голосові дзвінки від людини до людини, в той час як SIP-телефони дозволяють робити набагато більше, наприклад, здійснювати виклики в режимі відеоконференції. У наші дні більшість постачальників послуг пропонують комбіновану технологію IP і SIP.

Звертайтеся до нас за установкою і налаштуванням

Якщо вас цікавить ip телефонія установка та налаштування, або ви хочете зробити налаштування ip телефонії через роутер у себе на робочому місці, не роздумуйте, а звертайтеся в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо найвигідніші умови і найякісніший товар.

інтернет-магазин «Activka» пропонує великий вибір всіх видів обладнання для IP телефонії. У нас можна купити IP телефони, IP Міні АТС, VoIP шлюзи, купити GSM обладнання, а також професійну  гарнітуру для телефону за найдоступнішими цінами. Крім того, миналаштуємо IP телефонію в офісі і підкажемо, яка ip телефонія краще.

Телефонуйте прямо зараз, і наші консультанти допоможуть вам у виборі, встановленні ip телефонії, налаштуванні сервера.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!