Встановлення відеоспостереження
0
0
0

Встановлення відеоспостереження

Послуга установки відеоспостереження як системи

Установка систем відеоспостереження дозволяє попереджати потенційні правопорушення, стежити за безпекою в своїй квартирі або будинку, контролювати роботу персоналу.

На сьогоднішній день основними схемами установки систем відеоспостереження є наступні:

  • Підключення за допомогою IP відеореєстраторів. Така схема передбачає використання IP відеореєстратора в ролі сховища даних і головного координуючого пристрою. Джерела живлення, при такій схемі підключення, для всіх камер роздільні. Це одна з найпоширеніших схем підключення камер, в якій наявність IP відеореєстратора дозволяє доповнювати систему сигналом тривоги, отриманням додаткових сигналів з датчиків і т. і.
  • Підключення з використання IP відеореєстраторів і Power Over Ethernet. Трохи модернізована версія попередньої схеми. Її головна відмінність в тому, що камери відеоспостереження живляться не від локальних блоків живлення, а з використанням технології Power Over Ethernet (PoE). Тобто харчування і передача даних відбувається по одному і тому ж каналу зв'язку. У такому випадком ми відмовляємося від використання декількох джерел живлення на користь PoE-комутатора.
  • Підключення камери до комп'ютера. В даному варіанті зі схеми виключається відеореєстратор, і ваш комп'ютер безпосередньо використовується як головний пристрій і сховище даних. Живлення може здійснюватися як від незалежних джерел, так і з використанням технології PoE. Весь потік даних з відеокамер записується на жорсткий диск комп'ютера.
  • Автономне відеоспостереження. Найпростіша схема, яка підходить для невеликих приміщень. Відеокамера має роз'єм під SD карту, куди і записує вхідний потік інформації. Природно, для перегляду записаного відео необхідно фізичне вилучення SD карти з відеокамери.
  • Відеоспостереження з використанням Wi-Fi. Цей варіант підключення набирає все більшої популярності. При підключенні через Wi-Fi немає необхідності використовувати будь-який кабель, всі дані передаються за допомогою радіочастотного сигналу. Єдиним обмеженням є відстань, на яку камера може бути віддалена від джерела Wi-Fi.

Щоб почати установку системи відеоспостереження, потрібно не так вже й багато: камера відеоспостереження, яку ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, записуючий пристрій (відеореєстратор або комп'ютер), доступ до Інтернет і кілька кабелів.

Чи потрібна ліцензія для установки відеоспостереження

Відповідно до чинного законодавства України, для встановлення та монтажу відеоспостереження наявність ліцензії не потрібна. Тому ви можете замовляти у нас послуги установки систем відеоспостереження разом з покупкою камери.

У той же час, законами передбачені і деякі обмеження, які стосуються відеоспостереження. Так, заборонено встановлювати камери і вести відеоспостереження в туалетах, душових, ванних кімнатах і роздягальнях. У під'їздах і ліфтах багатоквартирних будинків відеоспостереження повинно встановлюватися за згодою всіх (більшості) жителів такого будинку. Ведення відеоспостереження в школах, дитячих садках, офісах, дозволяється після належного повідомлення про це.

Що спостерігаємо і що ми пропонуємо

Якщо вас цікавить установка відеоспостереження в Києві, зверніться в нашу компанію. Ми допоможемо Вам купити камери відеоспостереження і здійснимо повний комплекс дій по установці і монтажу відеоспостереження. Ми пропонуємо установку відеоспостереження в квартирі і приватних будинках, установку камер для зовнішнього спостереження на вулиці, відеоспостереження на транспорті, а також установку прихованого відеоспостереження в квартирі.

Для бізнесу ми пропонуємо установку відеоспостереження на робочих місцях, в торгових залах, а також встановлення відеоспостереження на виробничій території. Крім того, ми займаємося установкою відеоспостереження в школах і дитячих садках.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Виїзд на територію об'єкта для складання плану і проведення відповідних вимірів.
  • Обробку отриманої інформації та підбір відповідного обладнання для установки системи відеоспостереження.
  • Узгодження кошторису та оформлення замовлення.
  • Виїзд наших фахівців для монтажу і установки системи відеоспостереження.
  • Сервісне обслуговування.

Від чого залежить ціна установки системи відеоспостереження?

Ціна установки відеоспостереження в Києві залежить від декількох факторів: типу об'єкту, що охороняється, його площі, обраної схеми Відеоспостереження, кількості камер і їх характеристик, вартості монтажу відеосистеми.

Скільки коштує установка системи відеоспостереження

Відповідь на питання "скільки коштує установка відеоспостереження" безпосередньо залежить від того, скільки відеокамер передбачає система відеоспостереження, і яка першорядне завдання даної системи. Якщо основне призначення такої системи - безпека квартири, то цінова політика безпосередньо залежить від кількості камер. Якщо ж головна мета - повноцінний контроль за персоналом або виробничими процесами, на перший план виходять розмір об'єкта і його характеристики.

Скільки коштує установка камери відеоспостереження

Ціна установки камери відеоспостереження залежить від характеристик обраної камери, її розмірів, а також бажаної схеми підключення.

Скільки коштує установка камер відеоспостереження

Вартість установки камер відеоспостереження багато в чому залежить від того, які цілі переслідує їх установка. Якщо в планах установка відеоспостереження в квартирі або будинку, то буде достатньо 2-3 камер - і така установка не буде коштувати дорого. А ось установка і монтаж відеоспостереження у великих приміщеннях вимагатимуть більшої кількості камер і як наслідок більшої кількості витраченого часу і зусиль.

Скільки коштує установка відеоспостереження в квартирі

Відповідь на це питання скільки коштує установка відеоспостереження, залежить від обраного обладнання.Ціна ip камер відеоспостереження стартує від 600 гривень. вартість аналогових камер в нашому магазині починається від 400 гривень.

Скільки коштує установка відеоспостереження в будинку

Остаточну відповідь на таке питання вам надасть наш фахівець, який виїде на об'єкт, зробить відповідні виміри і зможе оцінити фронт робіт. В середньому, установка системи відеоспостереження в будинку становить близько двадцяти-тридцяти відсотків від ціни самої системи.

Скільки коштує установка відеоспостереження в магазині

Вартість такої установки залежить від розмірів приміщення магазинів, специфіки його роботи і кількості камер, необхідних для повноцінного функціонування системи відеоспостереження. Також одне з основних питань, що впливають на вартість - які області магазину підлягають контролю (входи і виходи, торговий зал в цілому, підсобні приміщення, каса).

Скільки коштує установка відеоспостереження в приватному будинку

Відеоспостереження в приватному будинку найчастіше ведеться цілодобово, а тому наявність інфрачервоного підсвічування на камері було б розумним рішенням. Такі камери коштують дорожче. Також на ціну установки впливають розміри території приватного будинку.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!