Придбати Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) в Україні
0
0
0

Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: APC
  • Код товару: 150567
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 104 439 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: APC
Модель: Smart-UPS SRT 2200VA RM
Артикул: SRT2200RMXLI
Клас товару: для робочих станцій, для серверних стійок
Тип архітектури: безперервної дії (online)

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI)
Завчасне інформування про наближення відмови батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне технічне обслуговування. Економічний режим - режим роботи ДБЖ, в якому при задовільному мережевому живленні навантаження перемикається на байпас, що дозволяє забезпечити високий ККД при збереженні захисту від неприпустимих коливань напруги. Графічний ЖК дисплей- текстові і мнемонічні схеми, що відображають режими роботи, параметри системи і аварійні сигнали. Управління ДБЖ через локальну мережу. Можливість дистанційного керування ДБЖ по мережі. Сумісно з InfraStruXure Manager. Можливість централізованого управління за допомогою APC InfraStruXure Manager. Роз'єм SmartSlot. Застосування плат управління дозволяє модифікувати набір можливостей ДБЖ. Світлодіодні індикатори стану. Візуальні індикатори швидко дають уявлення про стан пристрою і електроживлення. З'єднання через послідовний порт Управління ДБЖ через послідовний порт.
готовність

Автоматичний перезапуск корисних навантажень після вимикання ІБЖ. Автоматичний запуск підключеного обладнання після відновлення мережевого електроживлення. Заміна батарей під час роботи ДБЖ. Забезпечення обладнання, яке підлягає чистим синусоїдальним безперебійним харчуванням при заміні акумуляторних батарей. Зарядка батарей із застосуванням температурної компенсації. Продовження терміну служби батарей за рахунок регулювання зарядного напруги по температурі батарей. Автоматичний внутрішній байпас. У разі перевантаження або несправності ДБЖ навантаження переключаться на харчування від електромережі. Масштабованість за часом роботи від акумуляторів. При необхідності дозволяє швидко збільшити час автономної роботи. Інтелектуальне управління батареями. Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби і надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.

Звукові сигнали. Повідомлення про зміни мережевого електроживлення і умов роботи ДБЖ. Повідомлення про відсутність з'єднання з батареєю У разі неготовності батареї для забезпечення резервного електроживлення подається попереджувальне повідомлення. Повідомлення про прогнозовані відмови. Завчасне виявлення можливих відмов дозволяє виконувати випереджаючу заміну компонентів. Вбудований автоматичний тест працездатності ІБП Регулярна самодиагностика батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. Замінні користувачем батареї Підвищення експлуатаційної готовності, за рахунок можливості підготовленому користувачеві виконувати модернізацію батарейного масиву і заміну батарей, що скорочує середній час ремонту. Регулювання частоти і напруги. Підвищення експлуатаційної готовності систем за рахунок коригування відхилень частоти і напруги від норми без використання батарей. Сумісно з резервними генераторами. Забезпечення обладнання, яке підлягає чистим синусоїдальним безперебійним харчуванням під час роботи від генератора. Кондиціонування живлення. Захист навантажень від імпульсних перенапруг, в тому числі викликаних розрядами блискавки та іншими потужними впливами на систему електроживлення.

Теги: Пристрій, безперебійного, живлення, APC, SmartUPS, SRT, 2200VA, RM, SRT2200RMXLI

Характеристики
Електротовари та інструмент>Електроживлення>ДБЖ
Виробник APC
Модель Smart-UPS SRT 2200VA RM
Артикул SRT2200RMXLI
Клас товару для робочих станцій, для серверних стійок
Тип архітектури безперервної дії (online)
Тип виконання монтуємий в стійку
Потужність, Вт 1980 Вт
Потужність, ВА 2200 В*А
Форма вихідної току синусоїда
Вхідна напруга 220В, 230В, 240В
Автон. робота при max навантаж 3 мін
Інтерфейс підключення RJ-45/USB/SmartSlot
Розмір, мм (ШхГхВ) 432 х 85 х 584 мм
Вага, кг 25 кг
Країна виробництва Сінгапур
Гарантія, міс 24
Також шукають блоки безперебійного живлення 220 вольт
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!