Придбати Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 3000VA (SRT3000XLI) в Україні
0
0
0

Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 3000VA (SRT3000XLI)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: APC
  • Код товару: 150569
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 144 308 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: APC
Модель: Smart-UPS SRT 3000VA
Артикул: SRT3000XLI
Клас товару: для серверних стійок, премімум захист
Тип архітектури: безперервної дії (online)

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 3000VA (SRT3000XLI) являє собою систему безперебійного живлення високої потужності з подвійним перетворенням енергії і масштабуванням за часом роботи від акумуляторів. Це ідеальне рішення для середовищ з високою енергетичною щільністю, що вимагають надійного і якісного електроживлення (медична і промислова сфера, прилади КВП, сервера і ін.).

ДБЖ має нульовий час перемикання на роботу від акумуляторів і можливістю нарощування часу автономної роботи, а функція холодного старту дозволить включити ДБЖ навіть при відсутності електрики. У разі збою пристрою або його перевантаження харчування подається з мережі загального користування на підключене навантаження завдяки внутрішньому автоматичному байпасу. Використовуючи коригування коефіцієнта потужності на вході, можна застосовувати генератори і кабелі, розраховані на більш низький рівень потужності, мінімізуючи тим самим витрати на інсталяцію. Надійні системи оповіщення дозволяють вчасно виявити несправність в пристрої або батареї і запобігти відмові в роботі.

Управління ДБЖ через послідовний порт або дистанційно по мережі. Можливість централізованого управління за допомогою APC InfraStruXure Manager. Максимальне підвищення ефективності батареї і збільшення терміну її служби за рахунок точної інтелектуальної зарядки. Автоматичний запуск підключеного обладнання після відновлення мережевого електроживлення.
Інтелектуальне управління акумуляторами, вперше розроблене в APC, забезпечує максимально високі робочі характеристики і термін служби завдяки зарядці з прецизійної температурної компенсацією.

Мінімізація витрат на установку за рахунок застосування генераторів меншої потужності і використання кабелів меншого перетину. Забезпечення тимчасового харчування від батарей у разі виникнення перерви подачі мережного електроживлення. Проста процедура відновлення після перевантаження; заміна запобіжника не потрібно. Регулярна самодиагностика батарей і завчасне виявлення можливих відмов дозволяють виконувати випереджаючу заміну компонентів. Економічний режим роботи, при задовільному мережевому живленні переключающий навантаження на байпас, що дозволяє забезпечити високий ККД при збереженні захисту від неприпустимих коливань напруги.

Теги: Пристрій, безперебійного, живлення, APC, SmartUPS, SRT, 3000VA, SRT3000XLI

Характеристики
Електротовари та інструмент>Електроживлення>ДБЖ
Виробник APC
Модель Smart-UPS SRT 3000VA
Артикул SRT3000XLI
Клас товару для серверних стійок, премімум захист
Тип архітектури безперервної дії (online)
Тип виконання монтуємий в стійку
Потужність, Вт 2700 Вт
Потужність, ВА 3000 В*А
Форма вихідної току синусоїда
Вхідна напруга 160 до 275 В
Автон. робота при max навантаж 4 мін
Інтерфейс підключення RJ-45/USB/SmartSlot
Розмір, мм (ШхГхВ) 432 х 85 х 653 мм
Вага, кг 31.3 кг
Країна виробництва Сінгапур
Гарантія, міс 24
РК-дисплей дисплей
Тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою
Також шукають блоки безперебійного живлення 220 вольт
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!