Придбати Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 6000VA (SRT6KXLI) в Україні
0
0
0

Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 6000VA (SRT6KXLI)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: APC
  • Код товару: 150485
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 242 999 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: APC
Модель: Smart-UPS SRT 6000VA
Артикул: SRT6KXLI
Клас товару: для робочих станцій, премімум захист
Тип архітектури: безперервної дії (online)

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 6000VA (SRT6KXLI)
Графічний ЖК дисплей. Текстові і мнемонічні схеми, що відображають режими роботи, параметри системи і аварійні сигнали. З'єднання 10/100 BaseT. Наявність докладної інформації про напрацювання, рівні навантаження і показниках технічного стану акумуляторних батарей сприяє їх своєчасну заміну, що зменшує ризик простоїв. Енергозберігаючий режим роботи ДБЖ, захищений заявкою на патент. Якщо з зовнішньої мережі надходить якісне електроживлення, ІБП працює в режимі, який споживає менше енергії (за рахунок невикористання деяких внутрішніх модулів), що підвищує його енергоефективність без шкоди для якості захисту підключеного обладнання.

Повідомлення про відмову батареї. Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне технічне обслуговування. Автоматичний внутрішній байпас. У разі перевантаження або несправності ДБЖ навантаження переключаться на харчування від електромережі. Масштабованість за часом роботи від акумуляторів. При необхідності дозволяє швидко збільшити час автономної роботи. Інтелектуальне управління батареями. Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби і надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.

Заміна батарей під час роботи ДБЖ. Забезпечення обладнання, яке підлягає чистим синусоїдальним безперебійним харчуванням при заміні акумуляторних батарей. Автоматичний перезапуск корисних навантажень після вимикання ІБЖ. Автоматичний запуск підключеного обладнання після відновлення мережевого електроживлення. Зарядка батарей із застосуванням температурної компенсації. Продовження терміну служби батарей за рахунок регулювання зарядного напруги по температурі батарей. Управління ДБЖ через локальну мережу. Можливість дистанційного керування ДБЖ по мережі. Сумісно з InfraStruXure Manager. Можливість централізованого управління за допомогою APC InfraStruXure Manager.

Роз'єм SmartSlot. Застосування плат управління дозволяє модифікувати набір можливостей ДБЖ. Світлодіодні індикатори стану. Візуальні індикатори швидко дають уявлення про стан пристрою і електроживлення. З'єднання через послідовний порт. Управління ДБЖ через послідовний порт. Зовнішні батареї, що підключаються за принципом Plug-and-Play. Забезпечення обладнання, яке підлягає синусоїдальним безперебійним харчуванням в процесі підключення до ДБЖ додаткових акумуляторів. Перетворений між конфігураціями в корпусі «вежа» / шасі для установки в апаратурні стійки. Захист первинних інвестицій в ДБЖ при переході від ДБЖ в вертикальному корпусі до стоечним ДБЖ. Оновлювані прошивки в флеш-пам'яті. Дистанційна установка версій прошивки через FTP.

Теги: Пристрій, безперебійного, живлення, APC, SmartUPS, SRT, 6000VA, SRT6KXLI

Характеристики
Електротовари та інструмент>Електроживлення>ДБЖ
Виробник APC
Модель Smart-UPS SRT 6000VA
Артикул SRT6KXLI
Клас товару для робочих станцій, премімум захист
Тип архітектури безперервної дії (online)
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 6000 Вт
Потужність, ВА 6000 В*А
Форма вихідної току синусоїда
Вхідна напруга 160 до 275 В
Автон. робота при max навантаж 2.5 хв
Кількість розеток 6/IEC 320 C13, 4/IEC 320 C19
Додатковий фільтр RJ-45
Інтерфейс підключення RJ-45/USB/SmartSlot
Розмір, мм (ШхГхВ) 174 x 719 x 432 мм
Вага, кг 60 кг
Країна виробництва Сінгапур
Гарантія, міс 24
РК-дисплей дисплей
Також шукають блоки безперебійного живлення 220 вольт
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!